Najnowszy smartfon Motoroli, który został stworzony pod bacznym okiem Google’a pojawił się już w niektórych sklepach, ale nadal jego dostępność jest ograniczona. Co prawda w Polsce można go już spotkać między innymi w Euro czy Vobisie, ale tylko w jednej wersji. Za wariant w kolorze Midnight Blue i 32 GB pamięci wbudowanej przyjdzie nam zapłacić 2399 złotych. A co z innymi kolorami i pamięcią 64 GB? Póki co pojawiły się na stronie producenta. 

Nexus 6 to jeden z tych smartfonów, który jest mocno komentowany w sieci. Jedni wytykają jego niemal 6-calowy ekran, wielkość i wysoką cenę, przez co zrywa on z dotychczasowym stylem Nexusów, a inni uwielbiają go za bardzo mocną specyfikację i najnowszego Androida, mówiąc przy tym, że nie jest aż taki wielki. Ok, może i ma czym pochwalić się pod maską, ale bliżej mu do tabletofonów, bo jest wyższy i szerszy nawet od Note’a 4, czyli prekursora tej serii urządzeń. Nexus 6 jest duży, a ja powiem, że nawet za duży, co pewnie zostało poniekąd wymuszone aktualną sytuacją na rynku. Obecnie znalezienie flagowca, który ma mniej niż 5 cali graniczy z cudem.

Nie mniej, jeśli ktoś szuka np. białego Nexusa 6 z 64 GB pamięcią na dane to może zajrzeć na oficjalną stronę producenta. Motorola dodała tam wszystkie warianty najnowszego Nexusa, zarówno jeśli chodzi o kolor obudowy jak i wbudowaną pamięć. I tak, mamy dwie wersje kolorystyczne – białą (Cloud White) i niebieską (Midnight Blue) – oraz możliwość wyboru 32 lu 64 GB. Niezależnie od koloru za model z 32 GB pamięci zapłacimy 649,99 dolarów, a wariant z dwukrotnie większą przestrzenią na dane jest o 50 dolarów droższy (699,99 dolarów). Wygląda jednak na to, że biały kolor jest mocno rozchwytywany, bo obecnie przy tej wersji widnieje Out of stock, co świadczy, że trzeba poczekać na kolejną dostawę.

Więcej informacji i samą ofertę można znaleźć na stronie producenta.

źródło: Motorola przez GSMArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj