Samsung Galaxy Alpha odniósł duży sukces, a jednym czynników takiego obrotu spraw był wygląd urządzenia. Metalowa konstrukcja, lekkość i bardzo smukła obudowa robiły niesamowite wrażenie. Nie możemy spodziewać się następcy, ale modele które mają kontynuować kampanię smukłych telefonów z aluminiowym wykończeniem przejmują modele Galaxy A3 i Galaxy A5.

Bez zbędnego przedłużania informujemy, że dzisiaj na Twitterze Rzecznik Prasowy Samsung Polska – Olaf Krynicki podał oficjalna datę rozpoczęcia sprzedaży obu modeli. Galaxy A3 i Galaxy A5 będą dostępne od 23 stycznia bieżącego roku. Ciekawe jest, że nie pojawią się one tylko w salonach Brand Store, ale w szerszej ofercie sprzedażowej. Niestety nie poznaliśmy cen i nic nadal nie wiadomo o Galaxy A7, którego poznaliśmy oficjalnie kilka dni temu. Póki co nie mamy potwierdzonych informacji czy ten konkretny model w ogóle pojawi się w Polsce. Czekamy na miłą niespodziankę. Wiecej o A3 i A5 przeczytacie tu.


Aktualizacja

Zaraz po publikacji tego wpisu pojawiły się pierwsze oferty ze smartfonami Galaxy A3 i Galaxy A5. Dzięki temu poznaliśmy ich ceny i trzeba przyznać, że są całkiem przystępne. Mniejszy model został wyceniony na 1199 złotych, a Galaxy A5 na 1599 złotych. Smartfony są dostępne w kilku kolorach i póki co w Komputroniku i X-Komie (Galaxy A3 i Galaxy A5).