Nie będę specjalnie przedłużał. Spekulacji o Galaxy S6 jest już sporo. Metal, szkło czy może jednak plastik? A może jednak inne tworzywo sztuczne? Chyba wszystko jest już jasne.

Podejrzewam, że obojętnie jak będzie wyglądał Samsumg Galaxy S6 odniesie sukces jak każdy przedstawiciel rodziny Galaxy S i Galaxy Note. Nie mniej jednak przydałoby się, żeby wreszcie flagowiec był wykonany ze szlachetnych materiałów. Najwidoczniej jest taka szansa. Dostałem dziś informację na Twitterze, że pojawiła się ramka Samsunga Galaxy S6.

No dobrze. Wygląda to nieźle, ale nie cieszmy się przedwcześnie. Widzimy, że obudowa będzie jedną całością po miejscach na slot nanoSIM oraz microSD. A może to otwory na przyciski? Wygląda na to, że lampa LED bedzie obok soczewki aparatu, a nie pod nią. Z przodu ekran będzie pokryty szkłem, a z tyłu? Szkło? Metal? Co obstawiacie? Jak widzicie na rogach górnej i dolnej ramki są charakterystyczne dla Samsunga wstawki. Robi się coraz ciekawiej i nie możemy doczekać się kolejnych informacji.

źródło: Twitter @stagueve, digi-wo