Nie będę specjalnie przedłużał. Spekulacji o Galaxy S6 jest już sporo. Metal, szkło czy może jednak plastik? A może jednak inne tworzywo sztuczne? Chyba wszystko jest już jasne.

Podejrzewam, że obojętnie jak będzie wyglądał Samsumg Galaxy S6 odniesie sukces jak każdy przedstawiciel rodziny Galaxy S i Galaxy Note. Nie mniej jednak przydałoby się, żeby wreszcie flagowiec był wykonany ze szlachetnych materiałów. Najwidoczniej jest taka szansa. Dostałem dziś informację na Twitterze, że pojawiła się ramka Samsunga Galaxy S6.

No dobrze. Wygląda to nieźle, ale nie cieszmy się przedwcześnie. Widzimy, że obudowa będzie jedną całością po miejscach na slot nanoSIM oraz microSD. A może to otwory na przyciski? Wygląda na to, że lampa LED bedzie obok soczewki aparatu, a nie pod nią. Z przodu ekran będzie pokryty szkłem, a z tyłu? Szkło? Metal? Co obstawiacie? Jak widzicie na rogach górnej i dolnej ramki są charakterystyczne dla Samsunga wstawki. Robi się coraz ciekawiej i nie możemy doczekać się kolejnych informacji.

źródło: Twitter @stagueve, digi-wo

14 KOMENTARZE

  1. Ramka niemal, że identyczna. Według plotek aparat ma mieć około 20kod, a telefon ma być cieńszy to jak bardzo będzie wystawiał obiektyw aparatu?

  2. Ile mam mieć w końcu cali ?? Wiadomo??Bo mam S5 – tkę i myslę już o S6 jednak jeżeli ciągle będą zwiększać przekątną to już będzie mały tablet i chyba sobie odpuszczę.

  3. To jest ramka od iP6… wcięcia na dolnych krawędziach i port ładowania od apple (to się nazywa lightning czy jakoś tak) serio, albo ten post to żart, albo nie wierzę w was xddd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj