Rok 2015 zapowiada się bardzo ciekawie wśród flagowców. Już wszyscy liczący się producenci smartfonów stawiają także na wygląd swoich urządzeń, co bardzo cieszy. HTC One M9 jest chyba drugim, zaraz po Galaxy S6, przyszłym smartfonem, o którym pisze się ostatnio dosyć sporo. W sumie nic dziwnego, ponieważ zapowiada się bardzo mocny pod względem specyfikacji i bardzo ładny następca One M8. Dzisiaj w sieci pojawiły się właśnie kolejne rendery, przedstawiające nadchodzącego flagowca tajwańskiej firmy. Smartfon prezentuje się bardzo ładnie.

Dzięki zachodnim serwisom, możemy zobaczyć rendery, które przedstawiają HTC One M9. Wygląd smartfona jest tak ładny, że aż pokuszę się o stwierdzenie, że jest miodem na oczy miłośników mobilnej technologii. Jeśli zbierzemy i poukładamy wszystkie puzzle dotyczące informacji o One M9, to smartfon ma zostać ulepszony względem swoich poprzedników w kilku dość istotnych kwestiach. One M8 był całkiem udanym modelem, ale kilka rzeczy można spokojnie poprawić przy produkcji kolejnego One’a. Na pewno zostaną zastosowane mocniejsze podzespoły i zostanie zmieniony lekko wygląd, ale nie będzie to też jakaś drastyczna zmiana.

Logo HTC na przednim panelu też prawdopodobnie zmieni miejsce. Ma trafić na ramkę pod ekranem (w One M8 jest na czarnym pasku na ekranie). Oczko aparatu ma być bardziej kwadratowe, aniżeli okrągłe. Niestety nic nie wskazuje na to, że z tylnej obudowy znikną paski, które trochę psują wygląd. Niemniej jednak całość prezentuje się świetnie.

Zaznaczam, że są to tylko rendery stworzone na podstawie dotychczasowych plotek, więc ostatecznie tak wyglądać One M9 nie musi. Grafiki zostały stworzone na podstawie najbardziej prawdopodobnych danych. Naszym zdaniem tak właśnie powinien wyglądać HTC One M9. Miejmy nadzieję, że taki właśnie będzie (albo w dużej mierze zbliżony) następny topowy smartfon od tajwańskiego producenta. Topowa specyfikacja w połączeniu ze świetnym designem może przynieść niemały sukces firmie HTC.

A Wy co sądzicie o renderach HTC One M9, które trafiły do sieci? Podobają Wam się?

źródło: PhoneDesigner przez PhoneArena

5 KOMENTARZE

  1. Bardzo chetnie zamienił bym mojego M8 za M9 🙂 W M8 HTC oszukał mnie reklamą Super Pixeli w aparacie 🙁 niestety jest straszna porażka! HTC powinien płacić odszkodowanie naiwnym klientom

  2. a i przyciski Ekranowe !!!! przez nie jest ekran dużo mniejszy . Mam nadzieje ze w M9 naprawia wszystkie błedy popełnine przy M8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj