Wygląda na to, że w każdy dzień aż do targów MWC w Barcelonie będziemy zasypywani przeróżnymi informacjami na temat najbardziej wyczekiwanego urządzenia w tym roku – Samsunga Galaxy S6. W sumie powinniśmy się już do tego przyzwyczaić, ponieważ takie zjawisko powtarza się co roku. Do prezentacji „Es szóstki” pozostało trochę więcej niż dwa tygodnie, ale już teraz wiemy o nim bardzo dużo. Na dodatek dzisiaj możemy zobaczyć najnowsze rendery prezentujące nadchodzącą słuchawkę Koreańczyków.

Wczoraj mogliśmy zobaczyć rendery HTC One M9, który wygląda na nich znakomicie. Jeśli produkt Tajwańczyków będzie zbliżony do tego z renderów, to Samsung i inni producenci będą mieli trudny orzech do zgryzienia, aby dorównać konkurencji. Na szczęście, jak twierdzą plotki, Koreańczycy pracują nad odświeżonym wyglądem Galaxy S6, który ma się różnić od tego, który znajdziemy w obecnych urządzeniach. Smartfon ma posiadać obudowę wykonaną w całości z metalu. Oczywiście nie uświadczymy jakiś bardzo dużych zmian, bo Galaxy S6 będzie w dużej mierze nawiązywał do linii Galaxy S i pewnie trochę do nowej serii A, ale zmiana będzie zauważalna.

Dlatego te i inne informacje zebrano w całość, w celu stworzenia renderów Samsunga Galaxy S6, które możecie podziwiać na dole. Zaznaczam, że jest to tylko projekt i w rzeczywistości Galaxy S6 może wyglądać nieco inaczej. Niemniej jednak widać od razu różnicę w wyglądzie i trochę nawiązującą do stylistyki iPhone’a 6, do którego zresztą S6 został porównany. Musicie przyznać, że podobieństwo jest uderzające.

Ja osobiście cieszę się, że Samsung ciężko pracuje nie tylko nad specyfikacją, ale także nad nowym wyglądem. Co by nie mówić o podobieństwie do iPhone’a 6, to i tak Galaxy S6 będzie sprzedawał się jak świeże bułeczki. A Wy co sądzicie o takim wyglądzie? Podoba Wam się?

źródło: GottaBeMobile przez PhoneArena

8 KOMENTARZE

  1. Wacham się czy pokazujecie iphone 6 z nakładką samsunga i zmienionym tyłem czy ktoś robi sobie jaja z Koreańczyków czy Samsungowi mózg odjeło

  2. to jest iphone z androidem i napisem samsung ? porażka totalna samsunga zgapić praktycznie cały szkielet z apple… nie żebym był fanem apple.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj