Widać, że Motorola coraz bardziej się rozkręca. Można było to zauważyć też w Polsce, kiedy oficjalnie zagościł do naszego kraju Naxus 6, smartfony Moto G i Moto X oraz smartwatch Moto 360.  Teraz pod władaniem Lenovo możemy spodziewać się mocnej ofensywy na rynek urządzeń mobilnych. A może to się stać już za kilka dni.

Motorola przygotowuje się do ważnego wydarzenia, które ma odbyć się już 25 lutego. Ma to być coś wyjątkowego o czym świadczy fakt, w jaki ta cała informacja została przekazana. Wybrani redaktorzy już w najbliższą środę otrzymają paczkę z tajemniczą zawartością.

„Motorola przygotowuje się do ekscytującego wydarzenia w przyszłym tygodniu i chce byś dowiedział się o tym w pierwszej kolejności. Najlepsza część? Możesz wybrać, gdzie i kiedy chcesz tego doświadczyć. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w pudełku, które dostarczymy w środę” 

– czytamy w informacji prasowej

Wszyscy zastanawiają się co to będzie. Smartfon? Tablet? Jakiś gadżet osobisty? Wszystkie opcje wchodzą w grę, a nam pozostaje tylko uzbroić się w odrobinę cierpliwości na kilka najbliższych dni. Bardzo możliwe, że ta prezentacja będzie bezpośrednio połączona z targami MWC 2015, które na początku marca startują w Barcelonie.

źródło: 9t5google przez Phandroid

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj