Tak wygląda Samsung Galaxy S6 Edge z profilu!

4

Początek najważniejszego tygodnia dla miłośników urządzeń Samsunga uważam za otwarty. Co prawda dzisiaj mamy dopiero poniedziałek, ale już w najbliższą niedzielę czeka nas gala Galaxy UNPACKED 2015, na której poznamy nowości Samsunga. Wśród nich na pewno będzie Galaxy S6, ale też wersja z zakrzywionym ekranem. Dzisiaj właśnie tej drugiej możemy przyjrzeć się bliżej. 

Trudno jest zachować wszystko w tajemnicy, o czym z pewnością wie każdy producent sprzętu elektronicznego. Niemal w każdym przypadku zaczyna się od wycieków mniej lub bardziej prawdopodobnych danych technicznych, pojawiają się też nieoficjalne wyceny, a na koniec zawsze wszystko zmierza do zdjęć. Już parę dni temu mogliśmy na nich zobaczyć HTC One M9, a tym razem na jednej z grafik możemy zobaczyć flagowca z serii Galaxy S z zakrzywionym wyświetlaczem.

Zdjęcie pojawiło się na stronie operatora AT&T i w zasadzie jest zapowiedzią jego premiery. Widać, że amerykański operator dosyć odważnie podszedł do tej sprawy, prezentując dosyć dokładnie Samsunga Galaxy S6 Edge (lub Galaxy S Edge, bo oficjalna nazwa nie jest jeszcze znana) z profilu z hasłem Six Appeal. Można dostrzec ciekawe zaprojektowaną obudowę, która zapewne została wykonana z aluminium. To co jednak najważniejsze to ekran, który zachodzi na bok urządzenia. Nie wiadomo czy będzie to zakrzywienie z obu stron, bo smartfon jest widoczny tylko z prawego profilu.

Przyznam, że robi się coraz ciekawiej, a w najbliższym czasie może się zdarzyć, że zobaczymy najnowsze smartfony Samsunga. Mam jednak nadzieję, że będzie ten element zaskoczenia i oficjalnie poznamy je dopiero na UNPAKCED 2015 w Barcelonie.

źródło: AT&T
Dzięki Michał za info!