Kilka dni temu dowiedzieliśmy się jak wygląda najnowszy smartwatch od LG. Wiemy już o nim wszystko, bo Koreańczycy nie czekali z premierą do targów Mobile World Congress 2015, tylko pokazali swoje najnowsze wearables trochę wcześniej. Nie oznacza to, że nie zobaczymy smartwatcha w Barcelonie. Wręcz przeciwnie, to idealne miejsce, żeby go tam pokazać. Zanim to jednak nastąpi, możemy podziwiać LG Watch Urbane na pierwszym filmie.

Jest kilka takich urządzeń „must-have”, które na targach w Barcelonie muszę zobaczyć. To Samsung Galaxy S6 i jego zakrzywiona wersja czy HTC One M9, ale obowiązkowo muszę odwiedzić stoisko LG, by zobaczyć ich najnowszy gadżet osobisty. Jest już na rynku mnóstwo smart-zegarków, gdzie jedne przekonują do siebie odważnym designem czy ogromną funkcjonalnością, a inne idą bardziej w kierunku klasyki. Tą drugą drogę obrała firma LG tworząc swój pierwszy smartwatch – LG G Watch R, który zresztą znalazł się na moim nadgarsku. Jego następca równie mocno mi się podoba.

Dzisiaj możemy spojrzeć na oficjalne, minutowe wideo z prezentacją LG Watch Urbane. Trzeba przyznać, ze obrana droga przez Koreańczyków jest niezwykle przemyślana, bo produkt w świetny sposób łączy najnowszą technologię i funkcjonalność z klasyczynym wyglądem. Aż trudno sobie wyobrazić, że tarcza zegarka to tak naprawdę okrągły wyświetlacz. Na filmie możemy także zauważyć, że LG Watch Urbane będzie dostępny ze skórzanym, materiałowym, a nawet metalowym paskiem. Ja już teraz mogę powiedzieć, że będzie to najlepiej prezentujący się zegarek tegorocznych targów MWC 2015. A wy jak uważacie?

źródło: LG przez Android Central