Już za niecałe trzy dni poznamy najnowszego flagowca z rodziny Galaxy S. Ma to być coś zupełnie nowego. Pod słowem „nowy” mam na myśli odmieniony wygląd zarówno samego urządzenia, ale też nakładki Samsunga – TouchWiz, która ma być szybka. To wszystko to nieoficjalne informacje, ale coraz bardziej się one potwierdzają, chociażby ostatnie zapowiedzi Koreańczyków w postaci krótkich filmów, które nawiązywały do szybkości. Wygląda na to, że design w tym roku w przypadku Galaxy S6 i S6 Edge poznaliśmy szybciej, bo wyciekły kolejne zdjęcia tych smartfonów.

Tuż przed konferencją Samsunga w Barcelonie do sieci przedostały się kolejne zdjęcia Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, które jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę i rozpoczęły gorącą dyskusję w sieci, czy tak rzeczywiście będzie wyglądać nowy flagowiec koreańskiego producenta. Oczywiście jak ma to miejsce przy takich wyciekach, pojawiły się głosy na nie i na tak. Ja jestem w gronie tych pierwszych, ale to tylko dlatego, że S6 łudząco przypomina wyglądem iPhone’a 6. Mam jeszcze nadzieję, że nie jest to finalna wersja, a Samsung kontroluje w całości całą sytuację i nie pozwala wydostać się do sieci prawdziwego wyglądu Galaxy S6, jak miało to miejsce przy Galaxy Note 4. Co ciekawe w przypadku Galaxy S5 taki wyciek był na kilka godzin przed samą premierą.

Patrząc na zdjęcia wydaje się, że Galaxy S6 Edge posiada ekran zagięty po obu stronach. Niestety zdjęcie zostało tak wykonane, że nie można stwierdzić tego w stu procentach. Oba smartfony mają być w całości wykonane z metalu, co z resztą widać na zdjęciach. Rzuca się też dosyć mocno wystający aparat. Poczekajmy jednak na ostateczną ocenę, gdy zobaczymy smartfony w pełnej krasie.

Podoba Wam się taki wygląd Galaxy S6 i S6 Edge?

źródło: XDA przez PhoneArena