Wejście na targi Mobile World Congress oficjalnie zostanie otwarte dopiero jutro rano (poniedziałek), ale już dzisiaj mamy dzień pełen konferencji, spotkań prasowych, z pewnością mocnych wrażeń i „latania” z miejsca na miejsce jak Barcelona długa i szeroka. Jest Acer, Huawei, Mozilla czy dwa spotkania z dużą ilością producentów w jednym miejscu (Show Stoppers i MobileFocus Global), ale nie ujmując tutaj nikomu nie ma co ukrywać, że oczy mobilnego świata będą zwrócone na dwie imprezy – najpierw HTC, a nieco później Samsung. Zobaczcie, gdzie możecie obejrzeć je na żywo. 

Nie ma raczej niespodzianki, co do gwiazd wieczoru zarówno w przypadku Samsunga jak i HTC. Ten pierwszy na pewno pokaże swojego najnowszego flagowca Galaxy S6 i jego wersję z zakrzywionym ekranem (Fluid Screen?), a Tajwańczycy pokażą HTC One M9, czyli też topowy model smartfonu, który będzie bezpośrednim następcą One M8. Ilość informacji jaka do tej pory wyciekła do sieci robi wrażenie, choć nieco tłumi ten najważniejszy element zaskoczenia. Specyfikacja jest już niemal pewna i podobnie jest z wyglądem, o czym mogliśmy się przekonać po zdjęciach, które ostatnio wyciekły do sieci. Tak przeważnie kształtuje się sytuacja na kilka dni przed premierą i jak widać, coraz ciężej jet utrzymać coś w tajemnicy. Nie mniej, mam nadzieję, że obydwie firmy wyciągną tego asa z rękawa i zaskoczą tak, że długo będziemy zbierać szczękę z podłogi. Oby!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Galaktyczni będą na miejscu i namacalnie sprawdzą, jak wyglądają najnowsze urządzenia (piszę urządzenia, bo liczę na coś więcej niż tylko smartfony). Chociaż dzieli was sporo kilometrów od Barcelony, to i tak możecie śledzić to, co rozegra się u HTC i Samsunga. Wystarczy, że zarezerwujecie sobie czas od 16:00, usiądziecie wygodnie przed komputerem czy tabletem i właczycie poniższy livestream z konferencji.

HTC – Utopia in progress – godzina 16:00

https://www.youtube.com/watch?v=BWhM_oHr558

Samsung – Galaxy UNPACKED 2015 – 18:30

https://www.youtube.com/watch?v=CVk3ZWrhHxc

źrodło: Samsung, HTC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj