Chyba już wszyscy przywykliśmy do tego, że przed konferencją wyciekają zdjęcia i filmy urządzeń, które mają być dopiero zaprezentowane. Nie inaczej jest tym razem z produktami Samsung. Raptem kilka godzin przed #Unpacked pojawił się w sieci, krótki film który potwierdza większość plotek, które mieliśmy okazję wam przekazać w poprzednich wpisach.

Jak widać na filmie, oba urządzenia zostały wykonane z materiałów klasy premium. Po licznych refleksach oświetlenia można wnioskować też, iż tył nowego flagowca pokryty jest szkłem. Uwagę przykuwa również większy przycisk home, w którym prawdopodobnie zaimplementowano nowy czytnik linii papilarnych i nie działa już jak w Samsungu Galaxy S5. W nowej wersji wystarczy dotknąć przycisku bez konieczności przesuwania po nim palca.

Nowe smartfony Samsung wyglądają na bardzo solidnie i dobrze wykonane. Czy szkło i metal zrekompensują brak możliwości wymiany baterii i zdjęcia tylnej klapki? Jak myślicie? Nie pozostało już nic innego jak czekanie na oficjalna prezentację flagowców (możecie ja zobaczyć na naszej stronie klikając tutaj), w międzyczasie możecie obejrzeć Galaxy S6 i S6 Edge na powyższym filmie.

źródło: phonearena.com przez vk.com