Po premierze na największych targach mobilnych MWC 2015, które miały miejsce w Barcelonie, LG wprowadza do Polski zakrzywiony smartfon G Flex 2. Jak czytamy w komunikacie prasowym, jeszcze w marcu będzie on dostępny w sieci Play, która wraz z G Flex 2, oferować będzie swoim klientom modowe etui specjalnie zaprojektowane przez jedną z polskich marek modowych ZUO CORP+. Dzięki temu użytkownicy najnowszego LG G Flex 2 zakupionego w Play wyróżnią się nie tylko rzucającym się w oczy smartfonem o unikalnym kształcie, ale także autorskim etui.

Firma LG i sieć Play nawiązały współpracę z jedną z marek modowych na polskim rynku ZUO CORP+, których, jak twierdzi LG, nowoczesny styl doskonale pasuje do innowacyjnej wizji LG i nieograniczonych możliwości sieci Play. Te trzy marki wspólnie stworzyły propozycję dla wszystkich miłośników oryginalnego stylu. Dzięki wspólnej pracy wszystkich trzech marek powstał projekt autorskiej kreacji ZUO CORP+, koncepcyjnej sukni „G Flex2 Mirror Dress” wzorowanej na zakrzywieniu G Flex2 oraz nowymi technologiami dominującymi w świecie mobilnym i modowym.

Etui do LG G Flex 2
Etui do LG G Flex 2 / fot. LG

 

Z okazji premiery G Flex2 w Play, projektanci ZUO CORP+ zaprojektowali także autorską linię etui dopasowanego do stylu smartfona, które będzie prezentem dla pierwszych klientów, którzy kupią LG G Flex2 w przedsprzedaży Play, czyli zanim jeszcze smartfon pojawi się oficjalnie na rynku. Etui zostało wykonane ze skóry pokrytej specjalnym polimerem, która będzie świecić w różnych kolorach w zależności od kąta padania światła. W momencie fizycznego pojawienia się smartfonu w salonach Play, klienci będą mogli liczyć na prezent w postaci eleganckiego czarnego futerału wykonanego z włoskiej skóry, której faktura nawiązuje do wzoru spalonego drewna, z której słynie marka ZUO CORP+.

Etui do LG G Flex 2
Etui do LG G Flex 2 / fot. LG

 

LG G Flex 2 można zamówić na stronie internetowej operatora sieci Play. Jeśli ktoś jest zainteresowany, jak powstawał projekt LG, Play i ZUO CORP+, to odsyłam Was do tego wideo.

źródło: LG (informacja prasowa)