Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge nie są już dla nas tajemnicą odkąd pojawiły się na MWC 2015. No może poza informacją dotyczącą ich ceny na polskim rynku i dokładnej daty premiery. To się jednak niebawem może zmienić, gdy o wycenie poinformuje polski oddział Samsunga lub taką informację udostępni jeden ze sklepów z elektroniką. Oferty ze smartfonami już się pojawiają, ale póki co możemy dowiedzieć się o przypuszczalnym terminie sprzedaży.

W Barcelonie nie poznaliśmy oficjalnych cen za nowe flagowce, co jest raczej standardem, bo Samsung ich po prostu nie podaje na premierze. Samsung pochwalił się tylko, że sprzedaż w pierwszych krajach rozpocznie się już 10 kwietnia, ale nie było informacji czy wśród nich będzie Polska. Teraz jesteśmy coraz bardzie przekonani, że rzeczywiście sprzedaż Galaxy S6 na naszym rynku może wystartować gdzieś w połowie kwietnia.

Oferta ze smartfonem pojawiła się w sklepie Sferis. Co prawda cena nie jest jeszcze znana, ale warto zauważyć, że pojawiła się przypuszczalna data wysyłki. Jeśli nie będzie opóźnień (co może się przecież zdarzyć) pierwsze zamówienia będą realizowane od 17 kwietnia. Na stronie sklepu póki co pojawił się tylko Samsung Galaxy S6 w złotym, białym i czarnym kolorze z 32, 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej.

Galaxy S6 w Sferis / fot. Sferis
Galaxy S6 w Sferis / fot. Sferis

 

źródło: Sferis

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj