O telewizorach Samsung SUHD z Tizenem pisaliśmy na początku stycznia. Koreańczycy zaprezentowali wtedy trzy nowe serie oznaczone jako JS9500, JS9000 i JS8500, wśród których znalazło się aż 27 nowych telewizorów o dziewięciu różnych przekątnych ekranu, począwszy od 48, a kończąc na 88 calach. Dzisiaj polski oddział Samsunga poinformował, że owe telewizory można już zamówić w przedsprzedaży.

W przedsprzedaży dostępny będzie flagowy model telewizorów Samsung SUHD  – JS9000 o  trzech przekątnych ekranu, tj. 48, 55 i 65-cali. Najnowsze telewizory od Samsunga można już zamówić w przedsprzedaży w firmowych sklepach Samsung Brand Store i sklepie internetowym Samsung e-store w limitowanej ofercie. Oferta zawierać będzie wyjątkowy pakiet usług, który zawierać będzie gwarancję przedłużoną do 4 lat, darmową dostawę oraz instalację i przeszkolenie z obsługi telewizora, by w pełni poznać jego możliwości. Trzeba jednak zaznaczyć, że oferta jest ważna do 26. marca tego roku.

Przedsprzedaż znajduje się na stronie internetowej firmy Samsung pod tym linkiem. Tam znajdziecie również więcej szczegółowych informacji o telewizorach z serii JS9000. Dodam tylko, że model z 48-calami kosztuje 10699 zł, model z 55-calami wyceniony został na 12499 zł, a za największy z 65-calami zapłacimy 18999 zł. Ktoś chętny?

Samsung SUHD
Samsung SUHD / fot. Samsung

 

Przypominamy o jednych z najważniejszych funkcjach, jakie posiadają telewizory z serii JS9000. Dzięki funkcji Quick Connect Samsung Smart TV automatycznie rozpoznaje smartfony Samsung po sparowaniu urządzeń za pomocą technologii BLE (Bluetooth Low Energy). Konsumenci zyskają dostęp do filmów i programów telewizyjnych w jakości UHD od różnych firm. Dzięki aplikacji Samsung Sports Live będzie można oglądać transmisje sportowe i zobaczyć wyniki poszczególnych drużyn. A za sprawą aplikacji Milk Video będziemy mieli dostęp do najpopularniejszych i najciekawszych wideoklipów publikowanych w Internecie oraz płatnych treści.

źródło: Samsung (informacja prasowa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj