Swięta Bożego Narodzenia już dawno za nami, a do Wielkanocy jeszcze trochę, ale mamy dla Was dobrą wiadomość. Dobrze wiemy, że konkursy i testy sprzętów to to co tygryski lubią najbardziej i udało się to połączyć. Dajemy Wam szanse nie tylko sprawdzic najlepsze smartfony Samsunga, ale też zatrzymać jeden z nich na dłużej, bo główną nagrodą jest Galaxy Note 4.

Kluczowy jest oczywiście film konkursowy, ale również tutaj możecie zadawać pytania. W materiale powyżej jest wszystko szczegółowo powiedziane, ale pokrótce napiszemy jak wyglądają zasady. Konkurs rozgrywany jest w dwóch etapach. W pierwszym wysyłacie swoje zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] z opisem, w jaki sposób chcecie przetestować urządzenie. Wybieram 5 najlepszych pomysłów jeśli chodzi o sposób prztestowania urządzeń. A tych jest dokładnie pieć – trzy Samsungi Galaxy Note 4 i dwie sztuki Galaxy Note Edge. Pięć wybranych osób będzie miało 7-10 dni na swój test i później razem z dwoma osobami z biura prasowego polskiego oddziału firmy Samsung wybierzemy zwycięzcę, który otrzyma nowego Galaxy Note 4. Więcej szczegółów w filmie.

Pamiętajcie, że do testów mogą zgłaszać się osoby pełnoletnie! Zgłoszenia przyjmujemy do 22. marca 2015 roku do północy. Powodzenia!

Aktalizacja: 

I Etap Konkursu zakończony! Wyłoniliśmy 5 osób (a w zasadzie to 6), które otrzymają smartfony do testów. Więcej szczegółów tutaj.

9 KOMENTARZE

  1. Już testuję NOTE 4 od dwóch miesięcy 🙂 Zaczekam na wyniki, tych testów. Może dowiem się czegoś nowego. Czy wszystkie testy będzie można zobaczyć po zakończeniu konkursu ?

    • Do 22.03 było zbieranie zgłoszeń. Wyniki, czyli osoby, które dostaną sprzęt do testów pojawią się w ciągu najbliższych dni. Nie jest to tylko zależne od Roberta, ale też od osób z Samsunga. Damy znać, trochę cierpliwości.

      • Raczej nie jest problemem to, że trzeba zaczekać na wyniki, tylko to, że nikt nie informuje o tym, że potrzebujecie czasu oraz że wyniki pojawią się dajmy na to za około tydzień. Chodzi o informację chociaż mniej więcej 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj