Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge zostały pokazane światu ponad dwa tygodnie temu. Podczas premiery obydwu smartfonów, która miała miejsce na targach MWC 2015 w Barcelonie, poznaliśmy wszystkie interesujące nas informacje. Wtedy też dowiedzieliśmy się o globalnej sprzedaży obydwu smartfonów, która wystartować ma 10 kwietnia. Dzisiaj natomiast wiemy już, kiedy dokładnie polscy użytkownicy będą mogli zakupić Galaxy S6 i S6 Edge.

W każdą środę na portalu społecznościowym Twitter odbywa się Godzina z Rzecznikiem (GZR), podczas której Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Polska, odpowiada na pytania. Dzięki tej akcji, po raz kolejny dowiedzieliśmy się kilku ciekawych informacji. Pierwszą z nich jest to, że od 17 kwietnia rozpocznie się oficjalna sprzedaż Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge w Polsce. Już za miesiąc, niektórzy z Was będą mogli cieszyć się wspaniałym sprzętem.

Kolejną, równie ważną, informacją jest to, że przedsprzedaż ruszy jeszcze w tym tygodniu. Zamówić swoją sztukę będzie można już od piątku 20 marca, natomiast zobaczyć i dotknąć Galaxy S6 i S6 Edge będzie można od 8 kwietnia w salonach Samsung Brand Store.

Polskie ceny nie zostały jeszcze podane do opinii publicznej, więc musimy jeszcze poczekać. Najprawdopodobniej zostaną one ujawnione jeszcze dziś i jeśli tak się stanie na pewno was o tym poinformujemy. Nie wiemy też, czy osoby, które zamówią smartfony w przedsprzedaży będą mogli liczyć na jakiś dodatek. Tego też postaramy się dowiedzieć.

Zachęcamy do przeczytania i obejrzenia naszych pierwszych wrażeń z Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, które udało nam się zebrać na MWC 2015 w Barcelonie. Ktoś z Was planuje zamówić któryś ze smartfonów? Jeśli tak, to dajcie znać jaki model.

źródło: Samsung (Twitter)