Bez wątpienia aktualne kilka dni należy do dwóch flagowców Samsunga. Jakiś czas temu informowaliśmy, że Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge zadebiutują w sprzedaży w Polsce 17 kwietnia (szkoda, że nie dzień później, bo mam urodziny), a już od jutra będzie można składać na nie zamówienia. Zgodnie z zapowiedziami, polski oddział Samsunga poinformował dzisiaj, ile przyjdzie nam zapłacić za najnowsze osiągnięcia w dziedzinie urządzeń mobilnych.

Podczas premiery w Barcelonie poznaliśmy tylko datę rozpoczęcia sprzedaży (był to 10 kwietnia), która teraz ni jak pokrywa się z najnowszymi informacjami. Wówczas Samsung nie zdradził ile będzie kosztował Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, ale po cichu spekulowano, że wycena podstawowej wersji będzie zbliżona do tej z jaką debiutował Galaxy S5. No i rzeczywiście tak jest, bo ceny nowego smartfonu w Polsce rozpoczynają się od 2999 złotych.

Ceny Samsung Galaxy S6:
  • 32 GB – 2999 złotych
  • 64 GB – 3399 złotych
  • 128 GB – 3799 złotych
Ceny Samsung Galaxy S6 Edge:
  • 32 GB – 3599 złotych
  • 64 GB – 3999 złotych
  • 128 GB – 4399 złotych

Jak wspomniałem, już jutro rusza przedsprzedaż i na całe szczęście każdy zainteresowany nie będzie kupował „golasa”. W ubiegłym roku do Galaxy S5 był zegarek, a tym razem będzie akcesorium, ale nie byle jakie. Każdy kto zdecyduje się zamówić smartfon w Samsung Brand Store otrzyma ładowarkę indukcyjną (1 model). Osoby, które jednak wybiorą sklepu partnerskie z elektroniką, też dostaną ładowarkę indukcyjną, ale będą mogli dokonać wyboru 1 z 3 modeli.

źródło: Samsung