Podejrzewam, że większość z Was czekała równie mocno na te modele jak My. Udało się „wyrwać” na kilka dni modele testowe Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Jak na kilka dni? Spokojnie, wszystko pod kontrolą. Modele, które otrzymaliśmy mamy na tylko na chwilę, ale z pewnością w późniejszym terminie będziemy mieli jeszcze kolejne sztuki, żeby je Wam dokładniej zaprezentować. Postarajcie się zadać jak najwięcej pytań w związku z tymi urządzeniami w tym temacie, abyśmy mogli na nie odpowiedzieć. To co, zaczynamy?

Nie trzeba chyba nikomu przypominać ani specyfikacji, ani tego co jest najważniejsze w Samsungu Galaxy S6 i S6 Edge. To wszystko omówimy sobie w recenzji, a nawet może trochę wcześniej w obszernych pierwszych wrażeniach już w ten weekend. Nie zmienia to jednak faktu, że chcemy żebyście mogli zobaczyć oba urządzenia z trochę innej perspektywy niż targi elektroniki (te na MWC 2015 przygotował Krzysiek). Zestaw jaki dostaliśmy składa się z 32 GB wersji białej Galaxy S6 oraz 32 GB wersji czarnej Galaxy S6 Edge. Nie trudno przewidzieć, że czarny „palcuje” się niemiłosiernie i warto będzie nabyć jakiś skin (np. Dbrand) na tył urządzenia, żeby to wyglądało estetycznie. W białej nie ma tego problemu i szczerze powiedziawszy tak jak nie jestem zwolennikiem białych urządzeń, to akurat tutaj ta wersja przypadła mi do gustu. Skupmy się na kilku ciekawych aspektach.

Galaxy S6 Edge został wyzwolony z wieku dziecięcego Galay Note Edge i przycisk power przeniesiono na boczną ramkę? Tak, ale nie z tego powodu. Musimy zdawać sobie sprawę, że ekran w S6 Edge jest mniej zakrzywiony niż w Note Edge i w związku z tym posiada też trochę ograniczone pole manewru. Plusem natomiast S6 Edge na tle S6 jest tylny aparat, który wystaje nieco mniej. Oba urządzenie robią pioronujące wrażenie.

Zapraszamy Was do przeglądnięcia zdjęć czy obejrzenia filmów z rozpakowania obu smartfonów. Ten z Galaxy S6 macie na samej górze, a Galaxy S6 Edge poniżej. Czekamy na Wasze pytanie. Ceny oraz dostępność szczegółowo opisywaliśmy tutaj. To jak, Galaxy S6 czy Galaxy S6 Edge? Biały, czarny czy może inny kolor? Chcemy poznać Wasz wybór.