Szukacie dobrego telefonu w niezbyt wygórowanej – zwłaszcza w odniesieniu do wielu modeli flagowych – cenie? Z całą pewnością bardzo ciekawym wariantem, na który musicie skierować swoją uwagę zdaje się być druga generacja Motoroli Moto X. 

Spieszcie się, bowiem promocja, na którą zdecydowała się sieć Euro RTV AGD będzie obowiązywać jedynie do 26. marca, macie więc jedynie trzy dni, aby znaleźć wolne środki finansowe na nową „Motkę”. Ile pieniędzy będziecie potrzebować? Cóż, najlepiej byłoby mieć w portfelu 1500 złotych, wtedy jeszcze otrzymamy złotówkę w kasie. Urządzenie można zdobyć w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej.

Sieć Euro oferuje urządzenie w ciekawych planach ratalnych pośród których wyróżnia się oferta „50 rat 0%” w której – jak sieć deklaruje na swoich stronach – miesięczna rata za telefon wyniesie jedynie 29,98 złotych. Czarna Motorola Moto X 2. generacji dostępna jest w ofercie dziesięciu rat.

Motorola Moto X 2. generacji / fot. Producent
Motorola Moto X 2. generacji / fot. Producent

 

Dopowiedzmy, że Motorola Moto X drugiej generacji oddaje do dyspozycji użytkownika następującą specyfikację techniczną, Ekran o przekątnej 5,2 cala, nowoczesny, 4-rdzeniowy układ Snapdragon 801, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wbudowanej oraz aparat o matrycy 13 Mpx.

Pełną specyfikację, wraz z przecenioną Moto X 2nd. Gen. znajdziecie pod tym linkiem.

źródło: euro.com.pl