Temat aktualizacji wraca do nas jak bumerang. Zaledwie wczoraj pisaliśmy o zbliżającej się aktualizacji dla tabletów G Pad od LG czy Lollipopie, który już zagościł na niektórych egzemplarzach 10,5-calowego tabletu Galaxy Tab S z Wi-Fi. Tym razem na celowniku jest tabletofon Galaxy Note 3 Neo, który już może szykować się na „lizaka”.

Galaxy Note 3 Neo to niejako połączenie drugiej i trzeciej generacji Galaxy Note. Można to sobie wyobrazić tak, jakby Galaxy Note II wsadzić do obudowy od Galaxy Note 3 i trochę zmniejszyć. Mamy bowiem tutaj 5,5-calowy ekran HD, 2 GB RAM i czterordzeniowy procesor, ale obudowę z tyłem, który imituje skórę, jaką możemy znaleźć w 3. generacji. Smartfon zadebiutował z Androidem 4.3 Jelly Bean na pokładzie i pewenie wielu z was zastanawiało się, kiedy otrzyma Lollipopa.

Francuski oddział Samsunga poinformował, że Galaxy Note 3 Neo na pewno otrzyma aktualizację do najnowszej wersji, co ma się stać jeszcze w tym roku. Co prawda nie wiemy czy będzie to kwiecień czy listopad, ale patrząc na falę aktualizacji innych urządzeń, możemy spodziewać się, że posiadacze wersji Neo nie będą musieli długo czekać na Lollipopa. A właśnie, czy ktoś ma Galaxy Note 3 Neo i wygląda za aktualizacją?

źródło: Twitter przez SamMobile