Jeszcze kilkanaście minut temu pisaliśmy o nowych zdjęciach i specyfikacji HTC One M9 Plus, a w sieci pojawiła się już kolejna informacja dotycząca Tajwańskiej firmy. Tym razem dotyczy ona konferencji organizowanej przez HTC. Być może zobaczymy na niej nie jeden, a dwa smartfony. A może Tajwańczycy czymś jeszcze nas zaskoczą?

Ostatnie dni odnośnie plotek i wiadomości zdecydowanie należą do HTC. Sporo już wiadomo o One M9 Plus. Teraz dowiadujemy się od wschodnich mediów o konferencji organizowanej przez HTC, która ma mieć miejsce ósmego dnia kwietnia w Pekinie. Skąd wiadomo, że właśnie ta data? Ponieważ jak twierdzą azjatyckie media, firma HTC rozpoczęła rozsyłanie oficjalnych zaproszeń, na którym widnieje wspomniana data. Dużym prawdopodobieństwem jest, że podczas tego wydarzenia zobaczymy mocniejszy wariant One M9. Dodatkowo dzisiaj w sieci pojawiły się zdjęcia kolejnego smartfonu od HTC, czyli One E9. Być może ten model również zostanie zaprezentowany u boku One M9 Plus. To się okaże za kilka dni.

Zaproszenie od HTC na kwietniową konferencję
Zaproszenie od HTC na kwietniową konferencję / fot. Weibo

 

Z zaproszenia, na którym widnieje grafika One M9 Plus widać, że HTC wróci do zastosowania technologii podwójnej kamery. Miejmy nadzieje, że teraz zdjęcia będą wychodzić jeszcze lepszej jakości. Niestety na tę chwilę przypuszcza się, że umocniona wersja One M9 dostępna będzie tylko na azjatyckim rynku, tak więc dostępność, jak i cena pozostaje wciąż tajemnicą.

źródło: SinaWeibo przez Engadget, AndroidCentral