Wyniki I etapu konkursu. „Testuj i wygraj Note 4 / Note Edge”

0

W konkursach nie można kierować się zasadą im szybciej tym lepiej. Długo debatowaliśmy nad waszymi propozycjami i razem z Samsung Polska wyłoniliśmy 5 osób, które będą testować trzy Note 4 i dwa Note Edge. Jak wyglądały zgłoszenia, wasze pomysły i kto finalnie otrzymuje smartfony do testów?

Na początku wspomnę tylko, że osoby które otrzymają urządzenie do testów muszą potwierdzić chęć wykonania takiej recenzji jaką zgłosiły na konkurs@robertnawrowski.com. Jest to niezwykle istotne, żeby te recenzje faktycznie były wyjątkowe. Jeżeli się wycofacie, jest sporo zgłoszeń które były równie interesujące, a chętnych pewno nie brakuje. Całkowita liczba zgłoszeń przekroczyła 130 pozycji. Były lepsze, gorsze, bardziej i mniej oryginalne. Warto wspomnieć o sporej liczbie osób, które w normalny sposób chciały przetestować urządzenia. AnTuTu, szybkość działania i zdjęcia w plenerze to nie wszystko. Niezwykła dozę humoru dostarczyły zgłoszenia w stylu „sprawdzę jak daleko poleci Note 4 jak go rzucę z całej siły i czy się rozpadnie na asfalcie”. Urządzenia bez IP67 nie nadają się do podwodnych eksperymentów, więc takie rewelacje odrzuciliśmy na samym początku.

Podzieliliśmy zgłoszenia na kilka kategorii. Sport, funkcje notatnika (to w końcu Note prawda?), fotografia w ciekawych miejscach, mobilne biuro i poręczność smartfona. Poniżej prezentuję listę osób, które otrzymują smartfony, a po szczegółowe wyjaśnienia i opis zaprezentowanych pomysłów na recenzję zapraszam do filmu. Wszystkie prace zostaną oczywiście pokazane na łamach bloga oraz na kanale YouTube, a zwycięzce ogłosimy po zakończeniu testu, który potrwa od 7 do 10 dni. Liczę, że takie akcje będą się powtarzać i jak tylko nadarzy się okazja wspólnie z Samsung Polska zorganizujemy kolejny konkurs za co bardzo dziękuję.

Osoby, które otrzymują urządzenia do testów

minus-iconKacper Szczepanek – Samsung Galaxy Note 4
minus-iconAdrian Roszkowski – Samsung Galaxy Note 4
minus-iconRobert Jaskowski – Samsung Galaxy Note Edge
minus-iconPiotr Brodziak – Samsung Galaxy Note Edge
minus-iconKrzysztof i Karolina – Samsung Galaxy Note 4