Wczoraj dotarły do nas informacje o nieoficjalnych danych technicznych przyszłego flagowca od LG. Nadal jedank spekulowano, kiedy nastapi jego premiera. Czy oficjalne odsłonięcie wszystkich kart odbędzie się w ciągu najbliższych tygodni czy może Koreańczycy poczekają na premierę do większego wydarzeni, np. targów IFA 2015 Berlinie. Teraz już wiemy. 

Za sprawą wyników w jednym z benchmarków dowiedzieliśmy się, że następca LG G3 będzie sporym urządzeniem, z 5,5-calowym ekranem QHD, sześciordzeniowym układem Snapdragon 808 od Qualcomma, 3 GB pamięci RAM i Androidem Lollipop na pokładzie. Fakt, nie są to jeszcze potwierdzone dane, ale przynajmniej w jakimś stopniu pokazują nam, jakiego urządzenia możemy się spodziewać. Dzisiaj wiemy już, kiedy może się go spodziewać.

Jak podaje serwis gsmArena, LG zaplanowało konferencję na 28 kwietnia i to właśnie w tym dniu poznamy LG G4. Sugeruje to nam przede wszystkim napis „See the Great”, z wyraźnie wyszczególnioną literą G. Zaproszenie dużo nam nie mówi, ale możemy się domyślać, że LG postawi na wysokiej jakości wykonanie – być może będzie to nawet skóra bądź materiał, który ją imituje. Wszystkiego dowiemy się już za miesiąc.

źródło: gsmArena