Premiera Huawei P8 na żywo. Tutaj obejrzysz livestream z konferencji

2

Gdybym miał wybrać 10 najlepszych smartfonów, to Huawei Ascend P7 na pewno wśród nich by się znalazł. Tym flagowcem Chińczycy pokazali, że umią robić wydajne, ale przede wszystkim przemyślane i świetnie prezentujące się smartfony klasy Premium. Teraz przyszedł czas na następcę. Jeśli chcecie na bieżąco śledzić wydarzenia z premiery Huawei P8, wystarczy oglądać oficjalną konferencję. 

Nie ma co ukrywać, że Huawei P8 i jego mniejsza wersja Lite to dwa smartfony, które w ostatnim czasie zawładnęły newsami na większości serwisach branżowych. To za sprawą informacji oraz zdjęć, które się pojawiły i które poniekąd ujawniły nowe urządzenia chińskiego producenta. Choć wygląd jest już nam znany, to jestem pewien, że i tak Huawei czymś nas zaskoczy.

Konferencja Huawei, gdzie na pewno poznamy flagowy smartfon na 2015 rok – Huawei P8 – odbędzie się w Londynie. Start zaplanowany jest na godzinę 16:00 czasu polskiego. Jeśli chcecie być na bieżąco, wystarczy na chwilę przed „godziną zero” włączyć powyższą relację na żywo.

Ok, a na co czekamy? Według licznych plotek i spekulacji Huawei P8 zostanie wyposażony w 5,2-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, a we wnętrzu obudowy znajdziemy ośmiordzeniową jednostkę Kirin 935 oraz 3 GB pamięci RAM i 32 GB tej wbudowanej na dane. Do tego dochodzi jeszcze aluminiowa obudowa i dwa aparaty – 13 Mpix z tyłu oraz prawdopodobnie 8 Mpix z przodu. Poniżej jest jedno z zdjęć, które pokazuje jak ma wyglądać nowy flagowiec.

Huawei P8 / fot. PhoneArena
Huawei P8 / fot. PhoneArena

źródło: CurvedPhoneArenaHuawei 
Dzięki Kasia za info!