Jeśli akurat przymierzacie się do zakupu nowego smartfona, to co sił w palcach wpiszcie w przeglądarkę adres witryny internetowej sieci Euro. Garść ciekawych telefonów można wyrwać w ciekawych promocjach, jednocześnie zaoszczędzając nieco grosza. Czasu zostało niewiele, bowiem już jutro, w niedzielę, o godzinie 09 rano akcja dobiegnie końca. Jakie urządzenia można wyrwać w niższej cenie? Zapraszam do dalszej części newsa.

Trzeba pochwalić sieć, bowiem na liście znalazły się urządzenia z najwyższej półki jak i te nieco tańsze, choć dla wielu w zupełności wystarczające urządzenia. Pod tym linkiem znajdziecie całą promocyjną ofertę sieci Euro, tutaj przecenione telefony i smartfony a ja zaś wymienię dla Was jedynie co ciekawsze smartfony w niższej cenie:

  • Motorola Moto E w cenie 399 złotych
  • Sony Xperia E4 w cenie 599 złotych
  • Motorola Moto X 2nd Gen w cenie 1499 złotych
  • ASUS ZenFone 5 (A501CG) w cenie 779 złotych
  • Smartwatch Motorola Moto 360 w cenie 999 złotych

Oczywiście sieć w ramach swojej akcji promocyjnej cały czas umożliwia zakup urządzeń na raty. Nie powinniście być zdziwieni, jeśli napiszę teraz że opcja 50 raz za 0% ostała się dla kilku urządzeń, choć dominuje propozycja zakupu na dwadzieścia rat. Zresztą, zobaczcie sami.

źródło: Euro RTV AGD

4 KOMENTARZE

  1. Omijam szerokim łukiem takie promocje w EURO bo sprzęt powystawowy zwroty lub inne ukryte wady to się muszą pozbyć co zostało na magazynie
    Sieć EURO nie ma atrakcyjnych cen i często wszystko u nich jest droższe o 100-200 zł. niż można kupić w innych marketach i e-sklepach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj