Niezależnie od wieku kochamy nasze urządzenia mobilne, konkursy i superbohaterów. Gdyby tak wszystko połączyć w jedną całość i dodać super atrakcję na sam koniec? Tak, to właśnie skrót dzisiejszego konkursu. Avengers: Czas Ultrona to przede wszystkim film akcji, ale również science fiction z naszymi ulubionymi bohaterami.

Redakcja Galaktyczny.pl oraz Samsung Polska mają ogromną przyjemność zaprosić was do konkursu, w którym do wygrania są wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu Avengers: Czas Ultrona. Mamy 3 podwójne zaproszenia na seans w Poznaniu. Odbędzie się on 5 maja 2015 roku o godzinie 19:00 w Cinema City – Poznań Plaza. Jeśli jesteście w stanie pofatygować się tego dnia do stolicy Wielkopolski z innego miasta to serdecznie zapraszamy.

Warunkiem udziału w konkursie jest limit wiekowy. Spokojnie, spokojnie. Jeśli nie ukończyliście 18 lat, a planujecie z jednym z rodziców czy starszym bratem pojawić się na premierze, bez problemu wysyłajcie zaproszenia. Musicie być wtedy pod opieką tej pełnoletniej osoby. Dodatkowo należy udostępnić ten wpis (konkursowy) na swoim Twitterze lub Facebooku. Potwierdzenie w postaci zrzutu ekranu wysyłacie na maila [email protected] z krótkim opisem, która z postaci z Avengers jest waszą ulubioną i dlaczego.

Konkurs trwa do 26.04.2015 roku do 23:59! Film będzie wyświetlany w technologii 3D z napisami. Na sam koniec niespodzianka! Podczas premiery będzie do wygrania Samsung Galaxy S6! Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania dajcie znać. Powodzenia!

PS. Jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse to kolejne 3 zaproszenia są do wygrania na moim kanale! Tu macie link do filmu konkursowego! Nie zapomnijcie o subie 😉