Tablety od Samsunga z serii S są jednymi z najlepszych tego typu sprzętów obecnie na rynku. Premiera tabletu Galaxy Tab S 8.4 miała miejsce w połowie ubiegłego roku, a mimo to producent zdecydował się na aktualizację do najnowszego Androida dopiero teraz. Warto tutaj zaznaczyć, że większy brat, czyli Galaxy Tab S 10.5 WiFi taką aktualizację otrzymał dokładnie miesiąc temu.

Aktualizacja do najnowszego oprogramowania dla Samsunga Galaxy Tab S 8.4 jest w wersji 5.0.2 i dotyczy tylko i wyłącznie wariantu WiFi (SM-T700). Jakiś czas temu serwis SamMobile podał informację, że Koreańczycy pracują także nad Androidem 5.1 dla swoich urządzeń i szkoda, że ta wersja obecnie nie trafia na najnowsze flagowe urządzenia tej marki. Niemniej jednak chwali się, że Samsung nie stoi w miejscu i systematycznie udostępnia aktualizacje.

Przejdźmy zatem do szczegółowych informacji. Aktualizacja dostępna jest przez OTA oraz przez program Samsung Kies, a w pierwszej kolejności mogą ją pobrać osoby mieszkające w Korei. Co dokładnie wnosi aktualizacja? Zmiany są podobne do tych, jakie znajdziemy w Galaxy Tab S 10.5, który od miesiąca cieszy się najnowszym oprogramowaniem.

Trzeba pamiętać, że aktualizacja jest udostępniana regionami i zanim przywędruje do Polski trochę upłynie wody w Wiśle. Jak tylko się pojawi w Polsce, to niezwłocznie damy Wam znać.

źródło: SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj