Avengers: Czas Ultrona to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów w kinach. Przynajmniej dla mnie, bo po prostu lubię produkcje w universum Marvela. Kilka dni temu był szybki konkurs na galaktycznym, gdzie do zgarnięcia były trzy zaproszenia na przedpremierowy seans wspomnianego przed chwilą filmu. Dzisiaj mamy wyniki i trzech szczęśliwców, którzy z osobą towarzyszącą obejrzą najnowszą część Avengersów wcześniej niż inni. 

Mimo tego, że konkurs trwał raptem kilka dni to trochę zgłoszeń do nas przyszło i chwilę spędziliśmy zanim wyłoniliśmy trzy osoby. Zasady były banalne. Wystarczyło udostępnić dalej wpis konkursowy na Facebooku bądź Twitterze i napisać do nas wiadomość ze screenem, a także odpowiedzieć na pytanie – „Która z postaci z Avengers jest waszą ulubioną i dlaczego?”. Odpowiedzi były różne, jedne krótkie, wręcz jednozdaniowe, a inne dłuższe i bardziej opisowe. Wybraliśmy te, które najbardziej nam się podobały. Zwycięzców możecie poznać niżej, ale też zapoznać się z ich pracami.

1. Mariusz Klin

„Wybrałem Kapitana Amerykę ponieważ przy obecnej sytuacji Polski związanej z zamieszaniem dziejącym się u naszych wschodnich sąsiadów, przydałby się u nas na froncie 😉 a tak do rzeczy…  posiada on wszystkie cechy które są godne do naśladowania. Odwagę która wykazuje się na każdym kroku, przy czym jest rozważny i każde jego postępowanie i decyzja są dogłębnie przemyślane. Kapitan jest konsekwentny w swoim postępowaniu i zawsze dąży zawzięcie do celu, ale nigdy nie zapomina o bliskich mu osobach. Od momentu kiedy poznałem Kapitana Amerykę stał on się moją ulubiona postacią  ze względu na to jakie wartości sb reprezentuje.”

2. Krzysztof Pawełczyk

„Moją ulubioną postacią z Avengers jest Hulk. Swoją postawą pokazuje każdemu, że człowiek ma tak naprawdę 2 natury- tą spokojną i ułożoną oraz wściekłą i dziką. Jeżeli akurat doktor Robert Bruce Banner nie może zapanować nad swoim ciałem chętnie robi to Hulk i za to właśnie lubię tą postać, 2 różne wcielenia w jednej osobie.”

3. Maciej Wilczura

„Moją ulubioną postacią jest HULK. Dlaczego? No proszę was… jest niezniszczalny.”

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na seans Avengersów razem z Robertem i Samsungiem. Teraz pozostaje jeszcze wyjaśnić kwestie organizacyjnie, więc czytajcie uważnie.

Kiedy, gdzie i o której?

Przedpremierowy seans filmowy Avengers: Czas Ultrona odbędzie się 5 maja w kinie Cinema City w Poznaniu (Poznań Plaza, ul. K. Drużbickiego 2). Film będzie wyświetlany w technologii 3D z napisami i rozpocznie się o godzinie 19:00, ale warto być tam odpowiednio wcześniej, by odebrać zaproszenia. Na miejscu będzie na Was czekał Robert.

Dla przypomnienia, zaproszenie jest dla dwóch osób, czyli krótko mówiąc zwycięzca może wybrać jedną osobę, którą chce zabrać na seans. Ważne, by przynajmniej jedna osoba miała ukończone 18 lat.

Galaxy S6 do wygrania!

Tak, jak już zapewne wiecie i dobrze przeczytaliście, podczas przedpremierowego pokazu jedna osoba wyjdzie z sali z nowiutkim Samsungiem Galaxy S6. Dlatego, warto tam być, tak sądzę 🙂

Jeśli macie jakieś pytania pozostajemy do Waszej dyspozycji. Możecie je zostawić albo bezpośrednio pod tym wpisem w komentarzach lub wysłać na nasz mail.

7 KOMENTARZE

 1. A jakieś szczegóły gdzie dokładnie się spotkamy w kinie?
  PS. Z tego co mówią mi znajomi to tego typu pokazy Cinema robi zazwyczaj na ekranach IMAX.

  • Jednak pokaz byl na zwykłym ekranie i wyszła kaszana. Dźwięk przestrzenny włączony z opóźnieniem, ekran z zagnieceniami i słaba jego jakość. Specjalnie wybrałem się z osobą towarzyszącą aż do poznania z myślą że będzie to pokaz w Imax. Trochę się zawiedliśmy. I dziwne bo inne osoby z sali wiedziały na jaki rodzaj pokazu dostali zaproszenie natomiast galaktyczni byli niedoinformowani.

   • Po trochu się zgadzam. Przepraszam, za wprowadzenie w błąd pisząc, że film miał być w kinie IMAX – no ale nie napisałem, że to 100% info.
    Dźwięk mi nie przeszkadzał, jednak pognieciony ekran u dołu to trochę siara dla Cinema (oraz dla Samsunga, jeśli wcześniej oglądali sale). Galaktycznych nie ma co winić. Też mam do Poznania dość daleko bo 150km w jedną stronę, ale cieszę się, że obejrzałem film wcześniej. JEST OK.
    Jeszcze raz dzięki galaktyczni za konkurs.
    Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj