Do tej pory było wiadomo o czterech wersjach najnowszego smartfonu Asusa, które różniły się między sobą przekątną ekranu, ilością pamięci RAM, wielkością pamięci wewnętrznej no i oczywiście ceną. Teraz dochodzą do nas słuchy o tej najbogatszej, o której chyba nawet producent nie wspominał. Asus Zenfone 2 ze 128-gigabjatową pamięcią na pokładzie pojawił się w sprzedaży. 

I na tym ten wpis mógłby się skończyć. Ale nie jesteśmy jak Onet i zawsze staramy się rozwinąć temat, nawet jeśli główną myśl można przekazać w jednym zdaniu. Asus pozamiatał europejskimi cenami Zenfona 2 i jeśli tak pozytywnie ten smartfon zostanie wyceniony w Polsce, to kolejki do sklepów z elektroniką będą jak te przed otwarciem biedronki, kiedy w promocji jest papier toaletowy. Bo 299 euro za smartfon z 5,5-calowym ekranem, wydajnym układem Intela i aż 4 GB pamięci operacyjnej to jak pół darmo.

Asus Zenfond 2 128 GB / fot. FlipKart
Asus Zenfond 2 128 GB / fot. FlipKart

 

Jest jeszcze jedna wersja Zenfona 2. W partnerskim sklepie FlipKart pojawił się smartfon z 4 GB pamięcią RAM i aż 128-gigabajtową pamięcią na dane. Smartfon jest w kolorze srebrnym i został wyceniony na około 470 dolarów, więc jest sporo droższy od wariantu z 64 GB (ok. 340 dolarów). Można zatem powiedzieć, że będzie to wersja specjalna, którą spotkamy tylko na rodzimym rynku producenta. Dlatego też u nas bardziej opłacalny może okazać się zakup najbogatszej wersji i dodatkowej karty pamięci o pojemności 64 GB.

źródło: FlipKart przez gsmArena