Krótko: Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE otrzymuje Androida 5.0.2 Lollipop

9

Po fali aktualizacji dla smartfonów przyszła pora na tablety. Ostatnio informowaliśmy Was, że Galaxy Tab S 8.4 WiFi dostał Androida Lollipop. Teraz kolej na największy tablet z serii Galaxy Note Pro, któremu wczoraj została udostępniona najnowsza aktualizacja.

Jak informuje serwis SamMobile, Samsung Galaxy Note Pro 12.2 w wersji LTE (SM-P905) od wczoraj może cieszyć się Androidem 5.0.2 Lollipop. Aktualizacja w pierwszej kolejności udostępniona została w słonecznej Italii i to właśnie użytkownicy tego kraju będą jako pierwsi z tego faktu zadowoleni.

Co nowego wnosi oprogramowanie? To samo co w przypadku pozostałych aktualizacji do Lollipopa, czyli odświeżony interfejs użytkownika w stylu Materiał Design, lepszą wydajność urządzenia, lepszą, bardziej wygodniejszą kontrolę nad powiadomieniami oraz wiele różnych, drobnych poprawek, aby korzystanie z Galaxy Note Pro 12.2 było jeszcze bardziej komfortowe.

Najnowsze oprogramowanie zostało udostępniono do pobrania za pomocą programu Samsung Kies. Z czasem update powinien objąć też inne regiony. Miejmy nadzieję, że Polski również. Jeśli posiadacie Galaxy Note Pro 12.2 LTE to dajcie znać kiedy dostaniecie aktualizację. Udostępnienie Lollipopa dla wersji LTE może też świadczyć o tym, że Lollipop dla modelu WiFi jest już gotowy i już niedługo zostanie udostępniony.

źródło: SamMobile