Asus Zenfone 2 z 4 GB RAM w specjalnej ofercie, tylko jednego dnia

1

Asus Zenfone 2 to pierwszy smartfon z aż 4-gigabajtową pamięcią RAM, ale nie tylko to sprawia, że jest tak mocno wyczekiwany. Ma na to wpływ też pozostała specyfikacja, ale przede wszystkim bardzo rozsądna wycena. Posiadacze chociażby Zenfona 4 to potwierdzą, bo ten akurat model jest jednym z najlepszych smartfonów do 500 złotych. Polska premiera drugiego „Zenka” jeszcze przed nami, ale jest okazja, by go kupić trochę wcześniej i to w całkiem korzystnej cenie.

Wiadomo, że Zenfone 2 trafi do Polski, ale jego cena w naszym kraju jest jeszcze owiana tajemnicą (tak samo jak dokładna data premiery). Jednak Asus robi co może, by premiera odbyła się jak najszybciej. Jeśli jednak nie chcecie czekać, a polujecie na najnowszego Zenfona, to może skusicie się na ofertę, która już za dwa dni wystartuje na AliExpress.

Asus Zenfone 2 / fot. AliExpress
Asus Zenfone 2 / fot. AliExpress

 

Już 7 maja i tylko tego dnia będzie można zakupić Asusa Zenfone 2 za 336,99 dolarów. Jeśli spojrzymy bezpośrednio na „zielone” i fakt, że jest to najbogatsza wersja smartfonu z 64 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB pamięci RAM, która normalnie została wyceniona na niecałe 450 dolarów, to oferta jest bardzo atrakcyjna. No właśnie, ale jest jeden haczyk, biorąc pod uwagę zakup i wysyłkę do Polski – cło i podatek VAT. Co prawda smartfony są zwolnione z tego pierwszego, ale jeśli doliczymy 23% podatku to cena jest już mniej zachęcająca. W skrócie – po wszystkich opłatach nałożonej przez celników, przyjdzie nam zapłacić około 1500 złotych.

Z ofertą możecie zapoznać się klikając w odnośnik w źrodle. Przypominam, że oferta będzie aktywna tylko 7 maja od godziny 9:00 czasu polskiego i można powiedzieć, że jest w systemie „kto pierwszy, tne lepszy”. Tylko pierwsze dwa tysiące osób kupi Zenfona 2 w cenie promocyjnej.

Ktoś poluje na ten smartfon? Planujecie zakupić go właśnie w tej promocji?

źródło: AliExpress