Firma Samsung w tym roku bardziej przykłada wagę do aktualizacji swoich urządzeń. Ostatnie kilkanaście tygodni tylko to potwierdza. Co ważne Koreańczycy nie aktualizują tylko flagowy sprzęt, ale również urządzenia z niższej półki. Dowodem na to jest udostępnienie dzisiaj aktualizacji do Androida 5.0.2 Lollipop dla Samsunga Galaxy Core Prime.

Po piątkowym udostępnieniu najnowszej aktualizacji dla budżetowych tabletów z serii Galaxy Tab 4, przyszła kolej na budżetowego smartfona Galaxy Core Prime o oznaczeniu SM-G360F. Aktualizacja dotyczy polskiego modelu, tak więc obecni użytkownicy mogą zaliczyć początek tygodnia do udanych. Po raz kolejny Polska otrzymuje aktualizację jako pierwsza, co niewątpliwie powinno nas cieszyć.

Co przynosi nowe oprogramowanie? Lollipop powinien zawierać wszystkie ulepszenia jakie znamy z dotychczasowych aktualizacji, czyli szybsze i stabilniejsze działanie, jeszcze bardziej przyjemniejszy interfejs użytkownika i chyba najważniejsze, lepszą żywotność baterii. Jeśli jesteś posiadaczem Galaxy Core Prime i zauważyłeś jakieś nowe, dodatkowe funkcje to koniecznie podziel się z nami w komentarzu.

Aktualizacja jest dostępna w trybie OTA oraz w programie Samsung Kies dla urządzeń pochodzących z oficjalnej dystrybucji. Ci co nie widzą aktualizacji w swoim telefonie mogą ją pobrać ze strony Samsung Updates, klikając tutaj.

źródło: SamMobile, SamsungUpdates