Tydzień temu pisałem, że najnowszy flagowiec z Chin, czyli Huawei P8 i jego mniejszy brat Huawei P8 Lite zadebiutowały w ofercie jednego z polskich sklepów. Wspomniałem też, że Huawei pozytywnie zaskoczył cenami nowych smartfonów. Choć nadal nie mamy oficjalnego potwierdzenia ze strony polskiego oddziału Huawei, to wygląda na to, że 2099 złotych za „Pe Ósemkę” będzie tą ceną oficjalną. Smartfon trafił do sprzedaży w Euro, ale tym razem dostępny jest z przydatnym prezentem. 

Nie będę kolejny raz pisał co Huawei P8 potrafi, bo pewnie każdy kto śledzi rynek mobilny doskonalne o tym wie. Napiszę tylko, że jest to jeden z nielicznych smartfonów na które czekam z wielką niecierpliwością. Myślę, że jest równie mocno wyczekiwany, co Samsung Galaxy Note 5. Smartfon bardzo pozytywnie zaskoczył mnie na światowej premierze i mam nadzieję, że szybko do mnie trafi. Ale ok, do rzeczy.

Wygląda na to, że przedsprzedaż Huawei P8 w Polsce rozpoczyna się na dobre. Smartfon tym razem pojawił się w ofercie sklepu RTV EURO AGD i jest dostępny za 2099 złotych, ale miłym aspektem jest fakt, że każdy kto zdecyduje się na zakup P8 w przedsprzedaży, otrzyma dodatkowo przenośny bank energii Huawei Ultra-Thin o pojemności 4800 mAh. Powerbank jest w trzech kolorach, jest dosyć smukłym urządzeniem i posiada diodowy wskaźnik rozładowania na froncie.

Powerbank Huawei / fot. Huawei
Powerbank Huawei / fot. Huawei

 

Nie ma jeszcze potwierdzonej daty dostawy, ale zakładam, że będzie to miało miejsce jeszcze w maju. To jak, ktoś już zamówił?

źródło: Euro przez gsmManiaK