Lumia 535 to pierwszy smartfon od Microsoftu, który od razu okazał się sukcesem. Z naszych informacji wynika, że jest to najczęściej sprzedawany smartfon w swoim przedziale cenowym, więc dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem, że na pewno znajdzie się w naszych zestawieniu najlepszych smartfonów do 500 złotych. Microsoft przygotował promocję na dwie swoje Lumie, wśród których jest 535-tka.

Po raz kolejny napiszę, że bardzo podoba mi się polityka Microsoftu dotycząca smartfonów. Jeszcze czekamy na ich flagowca (być może premiera już latem), bo Microsoft zaczął od drugiej strony. Od czasu premiery Lumii 535 – naprawdę świetnego, ale też funkcjonalnego i bardzo przystępnego cenowo smartfonu poznaliśmy jeszcze kilka modeli z budżetowej i średniej półki cenowej. Mam tu na myśli chociażby Lumie 532 czy najnowsze modele jak Lumia 640 i Lumia 640 XL.

Wracając jednak do sedna, oficjalny sklep Microsoftu w serwisie Allegro przygotował promocję, w której znalazły się dwa bardzo popularne smartfony Lumia. Pierwszy z nich to wspomiana juz Lumia 535, która jest sprzedawana za 479 złotych, ale w zestawie z mini-głośnikiem Bluetooth Nokia MD-12. Oferta jest na tyle ciekawa, że koszt samego głośnika to około 100 złotych. Drugi z modeli to nieco słabsza Lumia 435, której cena obecnie wynosi 299 złotych. Smartfon bierze jednak udział w akcji cash back, gdzie możemy odzyskać 50 złotych na konto.

Obydwa smartfony pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i mają 2-letnią gwarancję producenta. Zakupu można dokonać przechodząc na stronę, która znajduje się w źrodle.

źródło: Allegro