Za sobą mamy już prawie wszystkie premiery flagowych urządzeń od liczących się na świecie producentów. Nie oznacza to, że w tym roku nie zobaczymy już ciekawych propozycji. Nadal czekamy chociażby na premierę Sony Xperia Z4 w Europie. Inną bardzo wyczekiwaną imprezą jest konferencja od Samsunga, na której powinniśmy zobaczyć następną generację Galaxy Note.

Samsung Galaxy Note 5, zaraz po Galaxy S6, jest chyba najbardziej wyczekiwaną premierą w tym roku. Możemy być niemal pewni, że Koreańczycy nas czymś zaskoczą. W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Galaxy Note 5 będzie w dwóch wersjach – podobnie jak S6. Jest to całkiem prawdopodobne, ponieważ Galaxy Note 4 został pokazany właśnie w dwóch wersjach i zważywszy na ogromne zainteresowanie Galaxy S6 edge, Samsung z takiej opcji nie zrezygnuje.

Ale przejdźmy do konkretnej informacji, którą chciałem Wam przekazać. Otóż w sieci pojawiły się rendery Samsunga Galaxy Note 5 edge. Od razu zaznaczam, że jest to tylko koncept wyglądu Note 5 edge, jaki możemy się spodziewać. Jak sama nazwa sugeruje, na zdjęciach i filmie możemy podziwiać zagiętą wersję. Na wideo widzimy, że smartfon jest kwadratowy i ma posiadać metalową konstrukcję. Wygląd dolnej ramki przypuszcza się, że będzie podobna jak w Galaxy S6. Summa summarum Galaxy Note 5 edge według konceptu Ivo Marić będzie bardzo podobny do S6 edge. Jak dla mnie całość prezentuje się znakomicie! Nie miałbym nic przeciwko, aby tak właśnie miał wyglądać Note 5 w wersji edge.

Kiedy możemy spodziewać się premiery Galaxy Note 5? Na to pytanie jest jeszcze za wcześnie, ale jak twierdzi serwis Whowired.com ma być to koniec lipca. Ja osobiście uważam, że jest to plotka wyssana z palca, a premiera odbędzie się podczas targów IFA w Berlinie. Z resztą jaki sens dla Samsunga jest wypuszczenie kolejnego Note’a tak szybko, jak na horyzoncie nie ma żadnego tabletofonu, który mógłby zagrozić pozycji tej serii? Akurat w tej kwestii Koreańczycy chyba się nie muszą spieszyć.

źródło: GdgtCompare przez PhoneArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj