Promocja: Smartfon myPhone Infinity LTE za 699 złotych

9

Jeśli ktoś planuje zakup smartfonu i akurat na ten cel ma odłożone 700 złotych to mamy #potwierdzoneinfo jak te pieniądze dobrze zainwestować. W przedziale od 500 do 1000 złotych można znaleźć kilka dobrych propozycji, na które bez wahania można wydać każdą złotówkę. Nie bez powodu znalazł się tam też myPhone Infinity. To naprawdę udana konstrukcja, którą teraz można kupić nieco taniej.

Smartfon myPhone Infinity zarówno w wersji z modemem 3G jak i szybszym LTE przyciąga uwagę niezłym designem, przemyślaną specyfikacją, swietnym apratem i płynnie działającym systemem. Te elementy przełożyły się na mnóstwo pozytywnych recenzji osób, które przez dłuższą chwilę miały okazję obcować z tym urządzeniem. Smartfon znalazł się też na naszym galaktycznym biurku uzyskując bardzo wysoką ocenę i potwierdzając tym samym, że jest to dobry wybór.

Kiedy trafił do mnie myPhone Infinity był wyceniany na 849 złotych za wariant z 3G i 899 złotych w przypadku wersji z LTE. Jakiś czas temu myPhone obniżył ceny obydwu wersji do 799 złotych w oficjalnym sklepie internetowym, a teraz można zaoszczędzić jeszcze dodatkową stówkę. Smartfon myPhone Infinity LTE w kolorze białym pojawił się w Gorącym Strzale w sklepie X-KOM i jest do kupienia za 699 złotych. W chwili pisania tego wpisu było dostępnych jeszcze trochę ponad 30 sztuk, więc warto szybko przemysleć sprawę. Zresztą, nie ma się co zastanawiać, bo promocja zacna. W dodatku, każdy kto zdecyduje się „zamienić” 700 złotych na wspomnianego myPhone’a, otrzyma dedykowane etui Smart Cover w prezencie.

Wszystkich zainteresowanych smartfonem myPhone Infinity zapraszamy do naszej recenzji. Tam dowiecie się wszystkiego i sprawdzicie jakie są jego mocne strony.

źródło: X-KOM