Kolejne urządzenie wearables od Huawei debiutuje w Polsce. Wczoraj pisaliśmy o Huawei Watch, który trafił do przedsprzedaży i w Polsce w złotej wersji może kosztować nawet 2 tysiące złotych. Teraz pora na Talkband B2 – urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalność smartbanda z praktycznością słuchawki Bluetooth. Huawei Talkband B2 oficjalnie wkracza na polski rynek, dzięki czemu znamy jego cenę. 

Ile jesteście w stanie wydać na inteligentną opaskę, która będzie śledzić waszą aktywność i wyświetlać powiadomienia? 300, 500 złotych, a może więcej? Jest już trochę tego na naszym rynku i co ciekawe, takie urządzenia nie pochodzą już tylko od wiodących producentów urządzeń mobilnych, ale też firm, które specjalizują się w sprzęcie dla sportowców i osób aktywnie spędzających czas. A ile chcecie przeznaczyć na opaskę, która ma wszystkie znane funkcje, ale jeszcze umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń? Huawei Talkband B2 pojawił się w Polsce, a jego cena rozpoczyna się od 699 złotych. Czy to dużo?

Huawei Talkband B2 / fot. Huawei
Huawei Talkband B2 / fot. Huawei

 

Biorąc pod uwagę możliwości i wygląd urządzenia, wycena jest w miarę rozsądna, bo tak naprawdę dostajemy nie tylko opaskę, ale też gustownie wyglądającą słuchawkę Bluetooth. Całość prezentuje się bardzo elegancko, a to za sprawą aluminiowej obudowy i ciekawie wkomponowanego, dotykowego i intuicyjnego wyświetlacza. Talkband B2 jak sama nazwa skazuje, umożliwia przeprowadzanie rozmów, a to wszystko za sprawą dwóch mikrofonów i zaimplementowanej technologii redukcji szumów. Urządzenie wyświetla także wszelkie powiadomienia, monitoruje naszą aktywność i jakość snu.

Huawei Talkband B2 / fot. Huawei
Huawei Talkband B2 / fot. Huawei

 

Cena 699 złotych dotyczy srebrnej lub czarnej wersji z paskiem wykonanym z ekologicznego materiału TPU, ale jest też wariant bardziej ekstrawagandzki, w złotym kolorze i ze skórzanym paskiem. Ten drugi określany jako Premium jest droższy i kosztuje 829 złotych. Oficjalna premiera w sklepach jest przewidziana na przęłom czerwca i lipca, choć jak ktoś dobrze poszuka, to Talkband’a znajdzie już teraz.

źródło: Huawei (informacja prasowa)