Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge na naszym rynku jest już dobrych kilku tygodni. Oba smartfony cieszą się ogromną popularnością na świecie. Choć wyniki sprzedaży dla Koreańczyków nie są zadowalające, jeśli porównamy je z wynikami ze sprzedaży Galaxy S5 do analogicznego okresu, to i tak w ilości sprzedanych egzemplarzy Samsung bije inne firmy. Zaskakującym faktem jest również to, że to właśnie Galaxy S6 Edge cieszy się większym zainteresowaniem niż wersja flat. Do zakupu Galaxy S6 – jednego z najmocniejszych urządzeń obecnie dostępnych na rynku – może zachęcić nas promocja przygotowana przez polski oddział Samsunga.

W czwartek, 28 maja 2015 ruszyła specjalna oferta dla aktualnych posiadaczy wybranych urządzeń firmy Samsung. Przy zakupie modelu Samsung Galaxy S6 (nie dotyczy Galaxy S6 Edge), nabywcy będą mogli sami wybrać głośniki lub słuchawki z linii Level jako dodatek do swoich nowych smartfonów. Firma docenia i nagradza w ten sposób dotychczasowych użytkowników wcześniejszych topowych urządzeń z serii Galaxy. Promocja, pod hasłem Wejdź na wyższy Level z Samsung Galaxy S6, obejmuje użytkowników, którzy obecnie posiadają takie smartfony jak: Galaxy S III, Galaxy S4, Galaxy S4 mini, Galaxy S5 i Galaxy S5 mini oraz Galaxy Note II, Galaxy Note 3 i Galaxy Note 4. Akcja potrwa tylko do 15 lipca lub do wyczerpania puli nagród. Dodam tylko, że ilość prezentów przewiduje 2500 sztuk.

Promocja Galaxy S6 / fot. Samsung
Promocja Galaxy S6 / fot. Samsung

 

Za zakup nowego telefonu Samsung Galaxy S6 w okresie trwania promocji, zarejestrowani użytkownicy wymienionych wyżej smartfonów z serii S oraz Note będą mogli odebrać jedną z praktycznych nagród do swojego nowego telefonu. Do wyboru są słuchawki Samsung Level Over, Level On lub Level-In albo głośniki Level Box i Level Box mini. Aby skorzystać z warunków nowej oferty, wystarczy na dedykowanej witrynie zarejestrować swój stary telefon, podając również swoje dane. Następnie, w ciągu 14 dni po zakupie nowego smartfonu Galaxy S6, wysłać do organizatora akcji, firmy Cursor S.A., wiadomość e-mail na adres: [email protected], z załącznikiem w postaci czytelnego skanu lub zdjęcia dowodu zakupu (faktury VAT). Niezwykle ciekawym kąskiem zapowiadają się bezprzewodowe słuchawki Level Over, które niegdyś kosztowały nawet 1400 złotych.

Więcej szczegółów i regulamin promocji Galaxy S6 upgrade na stronie internetowej www.nextlevel.samsung.pl.

źródło: Samsung (informacja prasowa)