Huawei Smartband B2 już przeszło dwa tygodnie temu zadebiutował na polskim rynku, ale nadal bardzo ciężko jest go znaleźć w sklepach. Nawet jeśli gdzieś już nam się uda, to czas realizacji wskazuje na to, że nie ma go jeszcze fizycznie w magazynach w Polsce. Jeśli jednak ktoś choruje na ten gadżet równie mocno jak ja, może zerknąć na zagraniczne oferty, bo za sprawą naszej strony można uzyskać całkiem spory rabat.

Talkband B2 to tak naprawdę dwa urządzenia w jednym. Mając go na ręce spełnia wszystkie funkcje inteligentnej opaski, która nie tylko liczy naszą aktywność, ale też pozwoli na zdalne sterowanie aparatem czy odnalezienie zawieruszonego gdzieś smartfonu. Z drugiej jednak strony to nietypowa słuchawka Bluetooth, którą możemy wyjąć z obudowy, by odebrać połączenie głosowe. Do tego dochodzi fakt, że całość świetnie prezentuje się w każdej wersji, choć wiadomo, że ta złota ze skórzanym paskiem wygląda najbardziej stylowo i określana jest przez producenta jako urządzenie Premium.

Huawei Talkband B2 / fot. Huawei
Huawei Talkband B2 / fot. Huawei

 

Huawei Talkband B2 powinien u nas kosztować około 699 złotych, biorąc pod uwagę tą podstawową wersję w białym lub czarnym kolorze z paskiem z tworzywa sztucznego. Cena wariantu złotego to już ponad 800 złotych. Tak przynajmniej informował Huawei, gdy urządzenie wchodziło na polski rynek. W rzeczywistości dostępność tego gadżetu jest mocno utrudniona, dlatego jeśli ktoś nie chce czekać, może zerknąć do sklepu GearBest.

Dzięki naszej stronie możecie kupić smartband oszczędzając przy tym ponad 50 dolarów. Po wpisaniu odpowiedniego kodu za wersję Premium zapłacimy wówczas 155,99 dolarów, a za białą lub czarną wyjdzie 134,99 dolarów. Wszystkie szczegóły macie w poniższej tabelce, razem z linkiem do bezpośredniej oferty sklepu. Co by nie mówić, ceny są bardzo atrakcyjne, bo nawet po przeliczeniu i ewentualnym doliczeniu podatku VAT przez celników, cena wyniesie jeszcze mniej niż ta deklarowna przez producenta. Spójrzmy. W najgorszym scenariuszu z podatkiem za wersję podstawową zapłacimy niecałe 600 złotych, a za złotą ze skórzanym paskiem około 690 złotych. Do tego dochodzi darmowa wysyłka, 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i akceptacja dla PayPal’a. Nic tylko brać 🙂

Kody rabatowe

UrządzenieCena regularnaCena promocyjnaKod rabatowyStrona do zamówienia
Huawei Talkband B2 (biały)181,63$134,99$GBB2Link
Huawei Talkband B2 (czarny)181,63$134,99$GBB2Link
Huawei Talkband B2 (złoty)210,56$155,99$GBB2LLink

 

źródło: GearBest