Doświadczyliście już problemu znikających przełączników na belce powiadomień w Samsungu Galaxy S6 lub Galaxy S6 Edge? Problem jest globalny, bo zgłasza go masa użytkowników. W końcu pojawiło się rozwiązanie tego problemu i to w dodatku oficjalne od Samsunga. Wystarczy pobrać jedną małą aplikację, by wszystko naprawić. 

Wyglądało to tak, że w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach niektóre przyciski (jak np. ten od hotspotu WiFi) znikały z paska szybkich ustawień i nawet wejście w jego edycję nic nie zmieniało. Przycisków nie było i nie można było ich nawet ponownie dodać. Problem dotyczył Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, które mają to samo oprogramowanie. Napisałem dotyczył, bo już pojawiła się stosowna łatka, która wszystko przywraca do normy.

QuickPanel Restore – taka aplikacja pojawiła się w sklepie Galaxy Apps. To właśnie ona naprawia cały problem, jakby przywracając układ przełączników na pasku do stanu domyślnego. Wystarczy zatem pobrać aplikację ze sklepu Samsunga, uruchomić ją na swoim smartfonie i kliknąć na jedyny przycisk „RESTORE”. Aplikacja pojawi się w menu obok innych programów, ale co ważne, nawet jeśli ją usuniemy po całym zabiegu, układ przełączników zostaje prawidłowy. Ogromny plus za szybkie uporanie się z problemem.

źródło: SmartOS przez Tabletowo

1 KOMENTARZ

  1. W Tab S też występowało to, wystarczyło zresetować układ i wszystko wracało do normy(oczywiście na stockowym 5.0.2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj