Przed chwilą informowaliśmy Was o tym, że Samsung rozpoczął proces aktualizacji dla Galaxy S6, a teraz mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy zagiętej wersji tego modelu. Otóż Koreańczycy udostępnili Androida 5.1.1 Lollipop dla Galaxy S6 Edge (SM-G925F). Z drobnym opóźnieniem, ale najważniejsze, że już jest. Jakie zmiany przynosi najnowsza aktualizacja?

 

Na początku warto zaznaczyć, że w pierwszej kolejności proces aktualizacji dostępny jest dla użytkowników mieszkających w Wielkiej Brytanii i Irlandii za pomocą OTA oraz programu Samsung Kies. Jeśli chodzi o zmiany, to są one podobne, jak w przypadku Galaxy S6, czyli standardowo dostajemy poprawki stabilności i usprawnienia płynności działania. Dodatkowo, będzie możliwość wyłączenia S Szukacza oraz Szybkich połączeń oraz alfabetycznego segregowania siatki aplikacji w menu o czym pisał już Robert przy okazji wpisu właśnie o aktualizacji Galaxy S6.

Ja osobiście mam nadzieję, że po aktualizacji praca na baterii nie ulegnie pogorszeniu. Może zostały ulepszone jej osiągi? To okaże się już w najbliższych dniach.

Na tą chwilę nie ma żadnych informacji, kiedy Android 5.1.1 Lollipop trafi na inne regiony. Pozostałe kraje muszą uzbroić się w cierpliwość. Oczywiście jak update dotrze do Polski, to Was o tym poinformujemy.

źródło: SamMobile

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj