Akcesoria z serii Level coraz bardziej się rozrastają. Do takich gadżetów jak Level On, Level Over, Level In, Level Box i Box mini oraz Level Link dołącza kolejne o nazwie Samsung Level U, czyli bezprzewodowe słuchawki Bluetooth. Nowe słuchawki zostały ogłoszone w Korei Południowej i na zdjęciach prasowych prezentują się dość interesująco.

Samsung przy produkcji owych słuchawek wykorzystał najnowszą technologię i skupił się między innymi na jakości dźwięku i połączeń, ale nie tylko. Koreańczycy dużą wagę przyłożyli też do wyglądu, czyli jednej z cech, która w dzisiejszych czasach jest jedną z najważniejszych. Takie akcesorium nosimy na szyi i jest widoczne cały czas, więc musi się ładnie prezentować. Słuchawki oferują stylowy, ergonomiczny kształt dla komfortowego dopasowania oraz posiadają przyciski do regulowania głośności, do pauzowania, do odtwarzania i pomijania utworów.

Samsung Level U
Samsung Level U / fot. Samsung

 

Dodatkowo Samsung Level U oferują redukcję szumów, także nie będą docierać do nas niechciane dźwięki z otoczenia, a tym samym słuchanie muzyki będzie tylko przyjemnością. Ponadto, słuchawki będzie można połączyć ze sobą dzięki magnesikom. Wspomniałem o jakości przeprowadzanych rozmów. Nowe urządzenie od Samsunga ma dwa mikrofony, gdzie jeden zbiera szum z otoczenia, a drugi nasz głos. Dzięki takiemu rozwiązaniu dźwięk z zewnątrz jest filtrowany, a my i nasz rozmówca dostaje czysty dźwięk.

Samsung Level U
Samsung Level U / fot. Samsung

 

Dzięki aplikacji Samsung Level, zestaw słuchawkowy może powiadamiać użytkowników o nieodebranych powiadomieniach, alarmach, zaplanowanych wydarzeniach, poziomie naładowania baterii, dzięki funkcji Text-to-Speech. Pewnie jesteście ciekawi ile wtedy jest wstanie wytrzymać bateria. Jak czytamy w komunikacie prasowym, słuchawki Samung Level U mają wytrzymać do 10 godzin podczas odtwarzania dźwięku, 11 godzin podczas rozmów i 500 godzin w czasie czuwania.

Samsung Level U
Samsung Level U / fot. Samsung

 

Słuchawki dostępne będą w kolorze niebieskim, ciemnym niebieskim, białym i złotym. Level U są bardzo lekkie, bo ważą 33 g, więc nie powinniśmy odczuwać ich na szyi. Akcesorium wyceniono na 79,99 dolarów, czyli na około 300 zł.

źródło: Samsung