Od dwóch dni użytkownicy Samsunga Galaxy S6 Edge mogą cieszyć się nowym oprogramowaniem w wersji 5.1.1 Lollipop. Wtedy też pojawiło się sporo pytań, kiedy Galaxy S6 w wersji flat dostanie najnowszą aktualizację oraz kilka nieprawdziwych doniesień, że wersja flat z wolnej sprzedaży już dostała aktualizację. Niestety dotyczyło to tylko modelów prosto od operatora komórkowego – T-Mobile. Sobota, 11 lipca, to dzień, w którym Galasy S6 z wolnej sprzedaży otrzymuje Androida 5.1.1 Lollipop.

Wreszcie możemy Wam przekazać, że Samsung dzisiaj rozpoczął wdrażanie aktualizacji do Androida 5.1.1 Lollipop również dla standardowej wersji Galaxy S6. Zaznaczamy, że nowe oprogramowanie dostępne jest dla urządzeń z wolnej sprzedaży. Update dostępny jest z poziomu OTA i waży dokładnie 605,07 MB. Tradycyjnie przypominamy o naładowaniu smartfona przynajmniej do połowy dla bezpieczeństwa i o włączeniu sieci WiFi, tak aby uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z transmisją po sieci operatora.

Android 5.1.1 Lollipop dla podstawowej wersji Galaxy S6 wnosi podobne zmiany, co aktualizacja dla Galaxy S6 Edge. Dla przypomnienia są to poprawki stabilności, usprawnienia płynności działania, możliwość wyłączenia S Szukacza i Szybkich połączeń oraz alfabetycznego segregowania siatki aplikacji w menu. Z tego co się dowiedzieliśmy od naszych Czytelników, to bateria w Galaxy S6 Edge uległa poprawie, przez co wystarcza na więcej czasu. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w przypadku Galaxy S6. Właściciele tego modelu dajcie znać, czy rzeczywiście bateria trzyma po aktualizacji lepiej.

źródło: Tabletowo

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj