Spośród smartfonów, które mają pojawić się w najbliższych miesiącach, bardzo mocno czekam na premierę dwóch modeli. Pierwszy z nich to Galaxy Note 5, bo obecnie używam „Czwórki” i zastanawiam się czym w tym roku Samsung mnie zaskoczy. Drugi to flagowy smartfon marki Honor, który co prawda już miał swoją światową inaugurację, ale jeszcze nie zawitał do Europy. To się jednak niebawem zmieni.  

W sumie można było się tego spodziewać. Skoro funkcjonuje u nas polski oddział marki Honor, a na naszym rynku są już oficjalne dostępne smartfony jak Honor Holly, Honor 6 czy Honor 6 Plus, to premiera najnowszego flagowca jest kwestią czasu. Honor na swoim oficjalnym kanale YouTube opublikował zapowiedź, w której potwierdził europejską premierę Honor 7. Kiedy? Dokładnej daty nie znamy, ale ma to być sierpień.

Huawei Honor 7 / fot. Huawei
Huawei Honor 7 / fot. Huawei

 

Światowa prezentacja Honora 7 odbyła się w ostatni dzień czerwca, a smartfon przyciągnął naszą uwagę nie tylko świetnym designem, ale też specyfikacją, która jest lepsza niż w Huawei P8. Mamy najnowszy układ Kirin 935, aż 3 GB pamięci RAM, ale największe wrażenie robi 20-megapikselowy aparat i bateria 3100 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania (50% w 30 minut). Zapowiada się wręcz świetnie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Huawei Honor 7, to zapraszam Was do tego wpisu.

źródło: Honor (YouTube)