Trzecia generacja Motoroli Moto X istnieje i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Czekamy tylko na jej oficjalną premierę. Widzieliśmy już na zdjęciu model Moto G, który Motorola szykuje na 2015 rok, a teraz możemy przyjrzeć się bliżej Motoroli Moto X. 

W sumie to obydwa nowe smartfony Motoroli mają wiele ze sobą wspólnego. Widać to głównie po tylnej pokrywie baterii, która zdaje się być wykonana z tego tworzywa i będzie posiadać identyczną fakturę. Można też zauważyć, że trzecia generacja Moto X będzie miała cechy wspólne z Nexusem 6 jak chociażby kształt aluminiowej ramki. Z tyłu widać aparat i podwójną diodę LED.

Motorola Moto X 2015 / fot. Weibo
Motorola Moto X 2015 / fot. Weibo

 

Patrząc na przedni panel, widzimy przede wszystkim nieźle wpasowany ekran, a nad nim diodę doświetlającą. Widać zatem, że Motorola też myśli o miłośnikach robienia zdjęć przednim aparatem, bo dzięki dodatkowemu światłu, lepiej doświetlimy fotografowane osoby. Są też charakterystyczne głośniki stereo. Nie wiadomo czy zdjęcia prezentują prawdziwą Motorolę Moto X 3. generacji, ale póki co nie ma podstaw, by w to wątpić. Po napisach na obudowie widać tylko, że to egzemplarz testowy.

Co myślicie o tym nowej Motoroli Moto X?

źródło: Droid Life (1), (2)