No i zaczęło się na dobre. Machina z plotkami ruszyła z kopyta, więc codziennie można się spodziewać nowych doniesień na temat Galaxy Note 5 i innych urządzeń Samsunga, które mają pojawić się na targach IFA. Co chwilę odsłaniają się nowe dane ze specyfikacji, a w sieci kilka razy mogliśmy już zobaczyć mnije lub bardziej prawdopodobne rendery. Dzisiaj jednak mamy coś lepszego – zdjecia Galaxy Note 5 i aby było śmiesznie, wykonane… iPhonem.

Trzeba przyznać, że stosunkowo wcześnie zdjęcia z Galaxy Note 5 wyciekły do sieci, co być może sugeruje, że rzeczywiście jego prezentacja odbędzie się w połowie sierpnia, a nie na początku września w trakcie IFA. Może tak być, bo od wielu osób już to słyszałem, ale ja do końca w to jednak nie wierzę. Targi IFA bez kolejnego Note’a? Jakoś mi się to wszystko nie klei, bo to jest niemal jak tradycja.

Czy rzeczywiście tak będzie pewnie się niebawem przekonamy, ale tymczasem przyjrzyjmy się najnowszym zdjęciom.

Po pierwsze widać podobieństwo do Galaxy S6 i jeszcze lepiej wpasowany wyświetlacz, przez co Galaxy Note 5 może być węższy, a tym samym poręczniejszy od swojego poprzednika. Jest też większy przycisk fizyczny Home, co świadczy o tym, że w przyszłym Note będzie ten sam skaner linii papilarnych „na dotyk” jak w Galaxy S6 czy S6 Edge. Zagadkowy nadal jest tył, bo nie widać go na zdjęciach, ale mam nadzieję, że Samsung nie zdecyduje się na szkło jak w obecnym flagowym smartfonie. Co jak co, ale ja stawiam wyżej praktyczność niż błyszczący w świetle fleszy design. Poza tym można dostrzec, że dolna krawędź jest mocno obładowana, gdzie na pewno znajduje się miejsce na rysik i microUSB, ale być może też mini jack i głośnik.

A Wa m jak się podoba?

źródło: MobileFun przez Tablety.pl