Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy Galaxy S3 mini wiele osób dziwiło się. Po co na urządzenie sporo mniejsze i ze sporo gorszą specyfikacją. Przy Galaxy S4 mini było już sporo lepiej i to urządzenie o wiele bardziej pozytywnie zostało przyjęte na rynku. Galaxy S5 mini w moim odczuciu to już hit. Świetny sprzęt, który zebrał wiele pochwał i jak na urządzenie ze średniej półki, przejął sporo funkcji od flagowej S5. Długo musieliśmy czekać na Galaxy S6 mini i wygląda na to, że wreszcie pojawiły się pierwsze zdjęcia tego modelu. On faktycznie istnieje.

Specyfikacji jeszcze nie znamy, ale urządzenie które możecie zobaczyć poniżej oscyluje w wielkości 4.6-4.7 cala. Na pierwszy rzut oka nie ma tu jakiś wielkich zmian, a jak przystało na zdjęcia, które wyciekają przed oficjalną premierą są kiepskiej jakości. Wygląda na to, że wszystko pozostaje w rodzinie. Złącza, przyciski, wszystko jest w tym samym miejscu.

Miejmy nadzieję, że Samsung nie wrzucił tam ekranu HD tylko FullHD oraz całkiem niezłą specyfikacją z minimum 2 GB pamięci RAM. Zapewne w najbliższych dniach specyfikacja wycieknie, więc standardowo poznamy model przed premierą. Dotychczasowe przecieki mówią o o ekranie HD, aparacie 15 MPix, Snapdragonie 808 i 2 GB pamięci RAM.

źródło: Phonearena