Dawno nie było konkursów, prawda? Gdyby nie wyszukiwarka na stronie, to też bym miał trudności z przypomnieniem sobie, kiedy był ten ostatni. Ale ok, nadrabiamy i to od razu z wielkim kopnięciem, jak Roberto Carlos w pamiętnym meczu z Francją z 1997 roku. Na trzecie urodziny galaktycznego przygotowaliśmy dla Was konkurs, gdzie główną nagrodą jest świeżutki i nowiutki 5,5-calowy smartfon Alcatel OneTouch Idol 3.

Taaak, galaktyczny ma już trzy lata, dobre trzy lata. Niesamowicie szybko ten czas leci, a strona nadal się rozwija, co możecie chociażby zobaczyć po kilku wizualnych zmianach, które wprowadziliśmy w ciągu ostatnich dni. Jest już przeszło 2500 wpisów, ale szczerze, mnie nie interesują liczby, dane i statystyki. Nie będę pisał, że pierwszy milion trzeba ukraść, bo jeszcze tego nie zrobiliśmy. Najważniejsze jest to, że galaktyczny ma stałe grono czytelników i ciągle dociera do nowych osób, co nas bardzo cieszy. Cieszy mnie to, że kilka osób z Galaktycznej Redakcji swoją pracą jest w stanie przyciągnąć na chwilę do ekranu kilkaset tysięcy czytelników i zainteresować ich swoją treścią. I to właśnie dlatego chcemy Wam to wynagrodzić, organizując największy urodzinowy konkurs w historii tego serwisu.

Skoro są to trzecie urodziny galaktycznego, to pomyślałem, że motywem przewodnim konkursu będzie liczba „3” z jednym małym wyjątkiem. Dlatego też między innymi konkurs będzie trwał trzy tygodnie, a nagrodą główną będzie nowy smartfon Alcatel OneTouch Idol 3 w wersji z większym ekranem, ufundowany przez Alcatel OneTouch Polska. Wspomnianym wyjątkiem jest tutaj liczba zwycięzców, bo nagrodzimy nie trzy, a sześć osób! Fajnie, nie? No, to teraz szczegóły.

Czas trwania konkursu

Konkurs rozpoczyna się z chwilą opublikowania tego wpisu (29.07.2015) i będzie trwał przez najbliższe trzy tygodnie, do 19. sierpnia 2015 roku do godziny 23:59.

Zasady konkursu

Są trzy słowa – SMARTFON, TRZY, WAKACJE – które trzeba wykorzystać w pracy konkursowej. Może to być w formie tekstowej, graficznej, w formie filmu bądź pliku audio, a nawet jako jedno zdanie, które krótko mówiąc – powali nas na łopatki. Forma całkowicie dowolna, bo najważniejsze jest to, by pokazać swoją kreatywność, oryginalność i nietypowy pomysł. Słowa można wykorzystać w każdej formie i można je odmieniać, np. smartfonie, trójka, wakacjach. Ważne, by wszystkie trzy znalazły się w pracy.

Pracę należy wysłać na adres e-mail [email protected], co jest równoznaczne z przystąpieniem do konkursu. Jeżeli praca konkursowa waży więcej niż 10 MB zalecane jest udostępnienie jej przez dysk w chmurze (np. Dropbox czy OneDrive) i przesłanie na wspomniany e-mail bezpośredniego linku do pobrania pliku. Uwaga, w konkursie można wziąć udział tylko raz, co oznacza, że jedna osoba może przesłać tylko jedną pracę do konkursu.

Spośród wszystkim nadesłanych prac konkursowych, Galaktyczna Redakcja wybierze sześć prac, które według niej wyróżniają się największą pomysłowością, a autor tej najlepszej pracy zgarnie nagrodę główną – smartfon Alcatel OneTouch Idol 3 5.5 (6045).

Nagrody

Główną nagrodą w konkursie jest nowy, fabrycznie zapakowany smartfon Alcatel OneTouch Idol 3 5.5 (6045) w kolorze grafitowym, ufundowany przez polski oddział firmy Alcatel OneTouch. Nagrody za pozostałe miejsca zostały wyszczególnione poniżej.

 konkurs-galaktyczny-nagrod

Ogłoszenie wyników

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone niezwłocznie po zakończeniu konkursu, lecz nie później niż do dnia 26. sierpnia 2015 roku do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową na adres, z którego została nadesłana praca konkursowa.

Regulamin!

Każdy zainteresowany, przed przystąpieniem do konkursu jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konkursu, który jest dostępny pod tym adresem. Każdy uczestnik konkursu musi przestrzegać obowiązujących w regulaminie zasad i w dniu przystąpienia do konkursu mieć ukończone 18 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie, ale bezwzględnie po przesłaniu pisemnej zgody od rodzica bądź opiekuna na adres e-mail: [email protected].

 

Patronem konkursu i sponsorem nagrody głównej jest:

 

 

W obecnych czasach nie byłoby konkursu bez społeczeności internetowej i oficjalnego hashtagu. A oficjalnym hashtagiem konkursu na 3-lecie galaktycznego jest #GalaktycznaTrójka. Nie zapomnijcie go używać jeśli będziecie chcieli nawiązać do konkursu w serwisach społecznościowych. Możecie nas polubić na Facebooku i śledzić na Twitterze. Pamiętajcie też, że Alcatel również ma swój oficjalny social – Twitter i Facebook. No to co? Powodzenia!