Targi IFA 2015 już za miesiąc i kilka dni rozpoczną się w Berlinie. Zapewne każdy kto tam się wybiera, powoli kolekcjonuje sobie informacje o tym, kiedy i gdzie odbędą się konferencje konkretnych producentów. Sam tak robię żeby się nie pogubić, bo spotkań przed oficjalnym rozpoczęciem targów jest naprawdę sporo. Teraz do mojego „kajetu” mogę dopisać Lenovo. 

Wiemy już, że termin na drugiego września zaklepała sobie już firma Huawei, która prawdopodobnie pokaże następcę phabletu Ascend Mate 7. Jak wynika z zaproszenia, w tym samym dniu nowe urządzenia zaprezentuje też Lenovo. Dobitnym hasłem „Save the date” mamy zarezerwować drugi września, żeby dowiedzieć się, co tym razem Lenovo ma do zaoferowania. Godzina nie jest jeszcze znana, ale na pewno pojawi się, gdy będziemy bliżej tego wydarzenia.

Co Lenovo pokaże tym razem? W sumie to nie przypominam sobie o jakiś urządzeniach z przecieków, ale mogę założyć, że między innymi będą to kolejne urządzenia z serii Yoga i smartfony, które zapewne nie pojawią się w Polsce.

źródło: HDBlog