Sierpień i wrzesień przyniesie nam sporo nowych urządzeń. Wśród nich będą też nowe tablety Samsunga, które mają wejść na miejsce Galaxy Tab’ów S. Druga generacja tabletów Galaxy Tab S została zaprezentowna dwa tygodnie temu, choć ciężko mówić tutaj o wielkiej premierze, bo była to tylko oficjalna informacja prasowa. Nie mniej, tablety będą powoli wchodzić do sprzedaży, a my wiemy kiedy to się stanie. 

Jak wynika z ostatnich informacji, tablety Samsung Galaxy Tab S2 trafią do sprzedaży już na początku przyszłego tygodnia, a dokładniej we wtorek 11. sierpnia. Dotyczy to jednak tylko Korei Południowej, ale przeważnie bywa tak, że nowe urządzenia w pierwszej kolejności trafiają na rodzimy rynek producenta, a dopiero później po kilku bądź kilkunastu dniach pojawiają się w innych zakątkach świata.

Kiedy można się ich spodziewać w Polsce? Z naszych źródeł wynika, że tablety Galaxy Tab S2 mogą trafić na sklepowe półki w Polsce pod koniec sierpnia. Ceny w Polsce nie są jeszcze znane, ale wiele wskazuje na to, że będą podobne do tych, w jakich były oferowane tablety Galaxy Tab S 8.4 i 10.5 zaraz po premierze. W Korei Południowej za wariant 9,7-calowy zapłacimy około 619 dolarów, a za zestaw z dodatkową klawiaturą Bluetooth około 690 dolarów. Z kolei Galaxy Tab S2 8.0 został wyceniony na 515 dolarów.

Więcej o nowych tabletach Galaxy Tab S2 możecie dowiedzieć się tutaj.

źródło: SammyHub